Policjant na plaży w Rimini
East News

Nowe FAKTY w sprawie napadu na Polaków w Rimini. Zgwałcona kobieta rozpoznała sprawców? "Noc potwornego koszmaru"

Policjant na plaży w Rimini
East News

Znamy kolejne szczegóły napadu na Polaków w Rimini. Jak podaje włoska telewizja SKY24, policja znalazła dwóch nowych świadków napadu na plaży w Rimini. Gazeta.pl, za włoskimi mediami, podaje, że policja próbuje wywrzeć nacisk na lokalną społeczność Egipcjan, Tunezyjczyków i Marokańczyków, którzy mogą posiadać informacje o sprawcach. 

Zobacz: Napad na Polaków w Rimini - wstrząsająca relacja kobiety, która pierwsza znalazła poszkodowaną parę!

Napad w Rimini - nowe fakty

Czy dwóch nowych świadków napadu na Polaków pomoże schwycić sprawców? "Corriere della Sera" informuje także, że na nagraniach z monitoringu widać sprawców biegnących wzdłuż plaż. 

Z kolei Super Express pisze, powołując się na włoskie media, że zaatakowana Polka pamięta jak wyglądali sprawcy, rozpoznała ich na zapisie z monitoringu. Według policji gwałciciele nie mają stałego zameldowania i zajmują się handlem narkotykami. 

W temacie napadu na Polaków w Rimini wypowiedział się też minister sprawiedliwości, Zbigniew Ziobro. 

"To była cała noc potwornego koszmaru. Polskie służby są w kontakcie z włoskimi władzami. Wierzę, że uda się znaleźć przestępców i wymierzyć im surową karę. Niezależnie od działań włoskiej policji, poleciłem wszcząć w Polsce śledztwo w sprawie tego okrutnego napadu i gwałtu. Polskie państwo i jego służby winny reagować, kiedy Polakom także za granicą dzieje się krzywda" - powiedział Ziobro. 

Zobacz: Poszukiwania sprawców brutalnego napadu w Rimini zawężono do 20 nazwisk. Napadnięci Polacy mają tylko jedną prośbę

Przypomnijmy - z 25 na 26 sierpnia polska para na wakacjach z Rimini została napadnięta przez 4 mężczyzn. Kobieta została zgwałcona, a jej maż brutalnie pobity. Ponadto - zostali okradzeni. 

Kiedy zdałem sobie sprawę z tego, czego chcieli, było już za późno. Oni zachowywali się jak dzikie bestie - relacjonował dla "Rimini Today" mąż kobiety, która została brutalnie zgwałcona.

Ofiary chcą zachować pełną anonimowość. 

Zobacz: PILNE! Kolejny dramat w Rimini! W basenie znaleziono ciało Polaka! SZCZEGÓŁY

Policjant na plaży w Rimini
East News

Więcej na temat Napad w Rimini
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01