Napad na Polaków w Rimini Rimini, to tutaj doszło do tragedii Polaków Policjant na plaży w Rimini
Napad na Polaków w Rimini
East News
"Nigdy nie widziałam nikogo w takim szoku"
1/3
Napad na Polaków w Rimini
East News

Kolejne szokujące informacje po napadzie na Polaków w Rimini! Włoski dziennik "Il Resto del Carlino" zamieścił relację kobiety, która jako pierwsza odnalazła Polaków - ofiary napadu i okrutnego gwałtu w kurorcie nad Adriatykiem. Co mówiła? 

 

Relacja świadka napadu na Polaków w Rimini

Jak podaje portal TVN24.pl, kobieta która pomogła zaatakowanej parze Polaków, to prostytutka. Stała na poboczu drogi, kiedy zauważyła młodych ludzi próbujących przejść przez ulicę. Jej uwagę zwróciło to, że się chwiali. Wydawało się jej, że są tak pijani, że nie mogą stać. Gdy usłyszała, że ją wołają i proszą o pomoc, podeszła do nich.

Mieli zmasakrowane twarze i opuchnięte oczy. Oboje płakali, kobieta nie była w stanie mówić. Miała okropny wyraz twarzy - czytamy relację zamieszczoną na portalu. Mężczyzna miał na sobie samą bieliznę, a kobieta była w jego męskim ubraniu. 

Co jej opowiedzieli?

 

Zobacz też: Jego żonę zgwałciło 4 mężczyzn! "Zachowywali się jak dzikie bestie!" Wstrząsająca relacja Polaka z Rimini

2/3
Rimini, to tutaj doszło do tragedii Polaków
EastNews

Pobity mężczyzna poprosił ją po angielsku, żeby wezwała policję. Opowiedział jej także o samym ataku i zbiorowym gwałcie.

- Nigdy nie widziałam nikogo w takim szoku - TVN24.pl vytuje "Il Resto del Carlino".

Tak jak prosili wezwała policję.

- To, co się przytrafiło tej kobiecie, jest niedopuszczalne. Czuję ogromną złość, wciąż mam przed oczami ich zmasakrowane twarze - powiedziała.

3/3
Policjant na plaży w Rimini
East News

Jak już pisaliśmy, sprawcami brutalnego napadu na Polaków w Rimini są najprawdopodobniej czterej nielegalni imigranci z Afryki Północnej w wieku poniżej 30 lat. Włoska policja zabezpieczyła odciski palców sprawców. Są również nagrania z monitoringu na plaży.

Śledztwo w sprawie zapowiada też polski Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

Więcej na temat Napad w Rimini