Mister International kontra Mister Polski

Tak wygląda najprzystojniejszy mężczyzna na świecie! Ładniejszy od naszego Mistera Polski? ZAGŁOSUJ!

Mister International kontra Mister Polski

Najprzystojniejszy mężczyzna na świecie nazywa się Pedro Mendes i pochodzi ze Szwajcarii. 28-latek właśnie zdobył tytuł Mistera International! Przystojniak na co dzień mieszka w Genewie i zajmuje się profesjonalnie modelingiem. Czy zasłużenie zdobył ten tytuł? Porównajcie zdjęcia nowego Mistera z naszym kandydatem, Rafałem Jonkiszem!

 

Nowy Mister Polski - Rafał Jonkisz - nie dostał się do finałowej piętnastki. Jednak jest bardzo zadowolony ze swojego występu i możliwości pobytu w Filipinach, gdzie odbywał się konkurs:

 

Wróciłem przed chwilą z after party po finale MISTER INTERNATIONAL, wziąłem prysznic i zaczynam się pakować, bo tu już prawie rano, a wieczorem wracam już do Polski. Powiem Wam szczerze, że mimo tego, że nie znalazłem się w TOP 15 nie żałuję nawet minuty spędzonej na tym konkursie. Mając 18 lat osiągnąłem już tak dużo, że to się aż w głowie nie mieści. Zostałem Misterem Polski, reprezentowałem Was, tutaj na Filipinach, nie odwaliłem żadnego głupiego numeru i zdobyłem przychylność mieszkańców tego pięknego kraju i przeżyłem przygodę życia. I jeszcze coś zyskałem - pewność siebie, otwartość do ludzi i super kumpli z całego świata, którzy zapraszają ,,baby Poland'' do swoich krajów i mówią, że mnie ugoszczą i pokażą swoje kraje. Pewnie wielu z Was powie, ale te chłopaki są próżne - myślą tylko czy dobrze wyglądają i nie mają dużo w głowie. Nie będę tego tłumaczył, bo po co, skoro prawda i tak jest zupełnie inna.

Który z nich wygląda lepiej? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Zobacz także: Przystojniacy na salonach: Rafał Maślak i nowy Mister Polski Rafał Jonkisz. Zaprzyjaźnią się?

 

Rafał Jonkisz o wyborach Mister International

 

 

Czas na podsumowanie...Wróciłem przed chwilą z after party po finale MISTER INTERNATIONAL, wziąłem prysznic i zaczynam...

Posted by Rafał Jonkisz on 30 listopada 2015


Nowy Mister International - Pedro Mendes

Nowy Mister International - Pedro Mendes

 

Lepszy od Rafała Jonkisza?

Nowy Mister International - Pedro Mendes

 

Pedro Mendes nowy Misterem International

Nowy Mister International - Pedro Mendes

 

Lepszy niż Mister Polski - Rafał Jonkisz?

Rafał Jonkisz - Mister Polski

Przeładuj

Kuchnie gwiazd. Minimalizm u Siwiec, przepych u Przetakiewicz. A Szelągowska? Połączyła dwa nietypowe kolory

zobacz 00:55