Najprzystojniejsze młode gwiazdy
Instagram, East News, ONS.pl

Przystojni, zdolni, pomysłowi... Wszyscy mają miliony fanów w sieci! Są gwiazdami na YouTubie, Spotify, Instagramie i Snapchacie. Który z idoli polskich nastolatek podoba Wam się najbardziej? Który jest najprzystojniejszy? WYBIERAJCIE

Zobacz: Zacięta walka Kasi Sawczuk i Sylwii Przybysz trwa... Wybierz z nami najpiękniejszą nastolatkę w polskim show-biznesie! PLEBISCYT

Uzasadnienie naszych nominacji - poniżej! 

Plebiscyt potrwa do końca września! 

Artur Sikorski

Młodszy brat Jeremiego. Uczeń szkoły muzycznej w klasie wiolonczeli i fortepianu. W 2013 roku założyli wspólnie kanał na YouTube, gdzie śpiewali covery. W 2015 roku wystąpili w koncercie opolskich "Debiutów". W 2016 roku nagrał wraz z Jeremim album "Odetchnij". Młodego gwiazdora często możemy spotkać w towarzystwie popularnej piosenkarki Sylwii Przybysz.

 

Stuart Kluz-Burton 

Pochodzący z Anglii, a mieszkający obecnie w Warszawie 25-letni gwiazdor ma milion osób obserwujących go na Instagramie i 2.6 mln subskrypcji na YouTubie. Jego filmiki mają po milion wyświetleń! W sieci znajdziecie go pod różnymi nickami - Stuu, Stuu Games, czy Polski Pingwin.

 

Dawid Kwiatkowski

Jego przedstawiać nie trzeba. Znak rozpoznawczy 21-letniego wokalisty to tłumy fanów, a przede wszystkim fanek, wszędzie gdzie tylko się pokaże. Ma na koncie cztery albumy, jeden z nich ("9893") osiągnął status złotej płyty, a drugi ("Pop & Roll") zgarnął platynę! W 2014 r. zdobył MTV EMA w kategorii Najlepszy polski wykonawca i Najlepszy artysta Europy Wschodniej.

 

Jeremi Sikorski 

18-letni piosenkarz, tancerz i aktor, mimo młodego wieku ma już na koncie dwa albumy - "Otwórz się na świat" (2015) i nagrany z młodszym bratem Arturem "Odetchnij" (2016). Od 2006 roku występował w Teatrze Muzycznym "Roma". Gwiazdor projektu "Young Stars". 

 

Blowek

A właściwie Karol Gązwa. 20-letni dziś YouTuber zaczynał 6 lat temu od Minecrafta. Dziś robi przeróżne filmiki i jest jedna z największych gwiazd w polskim Internecie. Jak sam mówi, bardzo zależy mu na fanach i jakości tego, co robi.

 

Marcin Dubiel

21-letni absolwent LO w Jaworznie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych młodych gwiazd YouTube. Jego "Pizza Challenge z siostrą" obejrzało 2.2 mln osób! 

 

Adam Zdrójkowski

Mimo 17-lat ma na koncie sporo ról w filmach i serialach. Popularność zagwarantowała mu "Rodzinka.pl", a także udział w popularnym show "Taniec z Gwiazdami". 

 

Adam Stachowiak

Oczarował widzów The Voice of Poland piosenką, którą napisał dla zmarłej mamy. Z muzyką związany jest niemal od urodzenia.  Mając 4 lata nagrał swój pierwszy materiał autorski! Występuje w zespole "Sugar".

 

Bartek Kaszuba

Debiutował na deskach Gliwickiego Teatru Muzecznego. Jego pasją jest gitara. Rok temu podpisał swój pierwszy kontrakt i wydał singiel "Bo nie ma cię tu".

 

Zobacz też: Wybierz z nami najpiękniejszą nastolatkę w polskim show-biznesie! PLEBISCYT

Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Blowek
Karol Gązwa Blowek
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
Instagram
Adam Zdrójkowski
Adam Zdrójkowski
East News
Jeremi Sikorski
Jeremi Sikorski
Instagram
Marcin Dubiel
Marcin Dubiel
Instagram
Stuart Kluz-Burton
Stuart Kluz-Burton
Instagram
Bartek Kaszuba
Bartek Kaszuba
Instagram
Adam Stachowiak
Adam Stachowiak
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Dawid Kwiatkowski...
Blowek...
Artur Sikorski...
Adam Zdrójkowski...
Jeremi Sikorski...
Marcin Dubiel...
Stuart Kluz-Burton...
Bartek Kaszuba...
Adam Stachowiak...