East News

Piękne włosy to prawdziwy atut każdej kobiety, niezależnie od wieku. Doskonale wiedzą o tym wszystkie hollywoodzkie gwiazdy, także te dojrzałe. Są wśród nich aktorki, których fryzury zawsze wywołują zazdrość, także wśród dużo młodszych dziewczyn. O kim mowa? Na przykład o Jennifer Aniston, o której pasemkach dyskutujemy od lat, czy o burzy ciemnych fal Catherine Zety-Jones. 


Która z gwiazd ma waszym zdaniem najpiękniejsze włosy? 30-letnia Blake Lively, 50-letnia Julia Roberts czy może blisko 60-letnia Sharon Stone? Zagłosuj!

 

 

Piękne włosy jak u gwiazdy Hollywood!

– Niestety, nie każda z nas może mieć tak piękne włosy jak wybrane przez nas gwiazdy. Łysienie androgenowe jest realnym problemem nie tylko 70 proc. mężczyzn, ale też aż 40 proc. pań – i o tym problemie wciąż niewiele się mówi – mówi dr Magdalena Łopuszyńska z Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej Bella.

Ekspertka tłumaczy, że na szczęście istnieje sposób, aby skutecznie poradzić sobie poradzić z łysieniem. Tam, gdzie nie radzą już kosmetyki i pielęgnacja, sytuację ratuje medycyna estetyczna. Jednym ze skutecznych zabiegów jest Regenera Activa, który wykonasz w Gabinecie Kosmetyki Lekarskiej Bella przy ul. Pięknej 19 w Warszawie.

Na czym polega zabieg Regenera Activa?

Według dr Magdaleny Łopuszyńskiej, Regenera Activa to najlepszy sposób na leczenie łysienia androgenicznego i zagęszczenie włosów. Zabieg składa się z trzech etapów, jest bezbolesny i trwa zwykle około 20-30 minut.

  • Na początku, lekarz pobiera wycinki skóry z linii włosów na karku, ponieważ jest to okolica najmniej narażona na łysienie. Zwykle są one niewielkie - około 2,5 milimetra.
  • Następnie izoluje z nich komórki progenitorowe, macierzyste i czynniki wzrostu.
  • Ostatnim etapem zabiegu jest mezoterapia, podczas której wstrzykuje się w skórę głowy przygotowany wcześniej "koktajl". Dzięki regeneracyjnym właściwościom pobranych komórek, w okolicach objętym łysieniem, rozpoczynają się procesy naprawcze.

Efekty zabiegu Regenera Activa widać już po trzech miesiącach! Wykonuje się go raz, powtórzyć można go najwcześniej po roku lub dwóch latach, jeśli konieczne jest dalsze hamowanie łysienia.

Wszystkie informacje na temat zabiegu znajdziesz na stronie Gabinetu Kosmetyki Lekarskiej BELLA  -www.bella-derm.pl

 

 

Jennifer Aniston
...
East News
Julia Roberts
...
East News
Blake Lively
...
East News
Sharon Stone
...
East News
Catherine Zeta-Jones
...
East News
Madonna
...
East News
Sarah Jessica Parker
...
East News
Helen Mirren
...
Laura Linney
...
Więcej na temat fryzury gwiazd fryzury
Wyniki plebiscytu:
Jennifer Aniston...
Julia Roberts...
Blake Lively...
Sharon Stone...
Catherine Zeta-Jones...
Madonna...
Sarah Jessica Parker...
Helen Mirren...
Laura Linney...