Tusz do rzęs MaX Factor, cena Tusz do rzęs Benefit, cena Tusz do rzęs Astor, cena Tusz do rzęs Bourjois, cena Tusz do rzęs Korres, cena
Tusz do rzęs MaX Factor, cena
Nasz wybór!
1/10
Tusz do rzęs MaX Factor, cena
Tusz do rzęs MaX Factor, cena, ok. 56,99 zł

Tusz Masterpiece Transform dzięki smukłej szczoteczce pozwala dotrzeć do każdej rzęsy z osobna, idealnie ją wydłużyć i pogrubić.
2/10
Tusz do rzęs Benefit, cena
Tusz do rzęs Benefit, cena, ok. 125 zł

Maskara Roller Lash rozdziela, unosi i pogrubia rzęsy, a dzięki specjalnej podkręcającej formule utrzymuje się na rzęsach przez 12 godzin.
3/10
Tusz do rzęs Astor, cena
Tusz do rzęs Astor, cena, ok. 36 zł

Maskara dająca spektakularne pogrubienie - rzęsy stają się długie, bez efektu obciążenia. Żelowa formuła o lekkiej teksturze zapewnia super pogrubienie i maksymalną elastyczność rzęs. Nie zawiera ciężkich olejków i wosków, oraz skoncentrowanych, ciemnych barwników. Maskara wyposażona jest w szczoteczkę dopasowującą się do kształtu oczu.
4/10
Tusz do rzęs Bourjois, cena
Tusz do rzęs Bourjois, cena, ok. 49,99 zł

Pogrubiająca maskara Volume 1 Seconde Ultra Black posiada silikonową szczoteczkę i ultra czarny tusz. Wysokie stężenie czarnych pigmentów, ukryte w chromowanym opakowaniu z akcentami złota, to gwarancja pięknego spojrzenia przez 16 godzin. Innowacyjna opatentowana szczoteczka zawiera specjalne kuleczki między włoskami, które sprawiają, że formuła maskary opatula każdą rzęsę z osobna.
5/10
Tusz do rzęs Korres, cena
Tusz do rzęs Korres, cena, ok. 99 zł

Volcanic Minerals zapewnia spektakularną objętość rzęs jednocześnie ich nie obciążając. Formuła wzbogacona o minerały pochodzenia wulkanicznego, ekstrakt z bawełny, polimery ze słonecznika i winogron, wzmacnia i chroni rzęsy.
6/10
Tusz do rzęs Helena Rubinstein, cena
Tusz do rzęs Helena Rubinstein, cena, ok. 175 zł

Kultowy tusz do rzęs Lash Queen Feline Blacks nadaje rzęsom majestatycznej objętości. Piękne opakowanie dodatkowo zachęca do jego zakupu.
7/10
Tusz do rzęs Art Deco, cena
Tusz do rzęs Art Deco, cena, ok. 62 zł

Lash Designer to tusz o specjalnie zaprojektowanej szczoteczce do stylizacji rzęs. Doskonale się rozprowadza, nie skleja rzęs i jest wyjątkowo trwały.
8/10
Tusz do rzęs Benefit, cena

Tusz do rzęs Benefit, cena, ok. 125 zł

Supertrwała maskara wydłużająca, podkręcająca i pogrubiająca rzęsy!
Wyjątkowa silikonowa szczoteczka, będąca połączeniem standardowej szczotki z krótkimi i długimi igiełkami, dokładnie pokrywa tuszem wszystkie rzęsy, wydłuża je i podkreśla.

9/10
Tusz do rzęs Rimmel, cena
Tusz do rzęs Rimmel, cena, ok. 29,99 zł

To oczywiście maskara Wonder’full z olejkiem arganowym w wersji extremalnie czarnej! Dzięki formule z olejkiem arganowym zwanym też złotem Maroko, rzęsy są odżywione, wygładzone i bardziej elastyczne. Intensywne, czarne pigmenty nadają im głęboką czerń. Szczoteczka z ultra elastycznymi włoskami precyzyjnie rozdziela rzęsy, nie pozostawiając grudek i zjawiskowo je pogrubiając.
10/10
Tusz do rzęs Eveline, cena
Tusz do rzęs Eveline, cena, ok. 16,99 zł

Tusz Big Volume Lash 100% Black Lashes
dzięki specjalnie zaprojektowanej szczoteczce oraz unikalnej formule maksymalnie zwiększa objętość rzęs i nadaje spojrzeniu wyjątkowo intrygującego charakteru.
Więcej na temat galerie