Karol Strasburger w teleturnieju Familiada w szarym garniturze i na rózowym tle
Internet/materiały prasowe
Newsy

21 sucharów i pamiętnych wpadek uczestników na 21 lat Familiady!

21 sucharów i pamiętnych wpadek uczestników na 21 lat Familiady!
Kupa śmiechu!
Wpadki w Familiadzie
TV-Show
Nowa wpadka w Familiadzie! Po tej odpowiedzi Strasburger zapytał: "No jak, no jak?"
Nowa wpadka w Familiadzie! Po tej odpowiedzi Strasburger zapytał: "No jak, no jak?"

Znaleźliśmy nową, zabawną wpadkę w "Familiadzie"! Tym razem jedno z pytań brzmiało: ""Imię żeńskie w którym ukryła się SŁAWA". Nasza pierwsza myśl? Stanisława. Ale jedna z uczestniczek, najwyraźniej pod wpływem stresu udzieliła odpowiedzi, po której Karol Strasburger powiedział: "no jak?". Co Wam przychodzi na myśl po usłyszeniu tego pytania? Odpowiedzi może być wiele, ale chyba nikt nie podejrzewał, że padnie właśnie taka... Zobacz:  Kolejna wpadka w Familiadzie! Karol Strasburger aż krzyknął ;) ZOBACZ! Zobaczcie nagranie, które może być nowym hitem sieci ;) Zobacz: Wielka WPADKA w Familiadzie! Tej odpowiedzi koledzy z drużyny nie wybaczą liderowi. Zobacz! Zabawna WPADKA w "Familiadzie"! Karol Strasburger był mocno zaskoczony odpowiedziami uczestników WIDEO Wpadki w Familiadzie zdarzają się często i są one bardzo urocze! 

Karol Strasburger prowadzi program Familiada
Eastnews
TV-Show
To koniec „Familiady”?! Karol Strasburger kolejną ofiarą "dobrej zmiany"?
To koniec „Familiady”?! Karol Strasburger kolejną ofiarą "dobrej zmiany"?

Koniec teleturnieju "Familiada"?! Prowadzący program Karol Strasburger boi się o pracę w Telewizji Publicznej. Nie jest tajemnicą, że nowy prezes Jacek Kurski bez sentymentów pozbywa się z TVP największych gwiazd. Zwolnił już Beatę Tadlę, Hannę Lis, Piotra Kraśko.  Teraz o swoją przyszłość w TVP martwi się prowadzący słynny teleturniej.  Mam nadzieję, że niezależność mojego programu jest przez władze TVP zauważana. Jeśli ktoś nagle uzna, że mu się to nie podoba i mój program spadnie z anteny, to będzie mi przykro. Wierzę, że we wrześniu podpiszemy jednak umowę. Na swoją pozycję, ciężko pracowałem dwadzieścia parę lat. I bardzo chciałbym, żeby ta praca została uszanowana- powiedział w rozmowie z "Faktem".  Z TVP pożegnała się ostatnio Grażyna Torbicka i właśnie nad jej odejściem Karol Strasburger mocno ubolewał w rozmowie z Party.pl . Mówił, że drugiej Grażyny Torbickiej stacja nie znajdzie, a sytuację w TVP ocenił jako "upadek wartości". Czyżby za wyrażenie szczerej opinii został skrytykowany prze nowe władze TVP? Czy dlatego teraz boi się o swoją przyszłość? Będziecie żałować, jeśli Karol Strasburger pożegna się z TVP?   ZOBACZ:  Ogromna wpadka w "Familiadzie". Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał! WIDEO   Karol Strasburger w teleturnieju Familiada.   Czy TVP przedłuży z nim kontrakt?   Tego dowiemy się we wrześniu!  

Karol Strasburger i Małgorzata Weremczuk
East News
Newsy
Będzie ślub i dziecko? Strasburger opowiada o związku z młodszą o 37 lat Małgosią!
Będzie ślub i dziecko? Strasburger opowiada o związku z młodszą o 37 lat Małgosią!

Karol Strasburger i młodsza o 37 lat Małgorzata Weremczuk planują ślub i dziecko? Zaledwie kilka tygodni temu media obiegła informacja, że prowadzący kultowy program "Familiada" znów jest szczęśliwy! Po stracie żony Ireny, Karol Strasburger mógł liczyć na wsparcie swojej menadżerki Małgorzaty Weremczuk. Z czasem jednak ich przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Dziś już nie ukrywają, że są w sobie zakochani i pomimo dzielącej ich różnicy wieku, są razem szczęśliwi. Karol Strasburger w najnowszym wywiadzie zdradził, kiedy pomiędzy nimi narodziło się uczucie i czy planuje ślub ze swoją partnerką!   Karol Strasburger planuje ślub i dziecko z nową parnerką? Karol Strasburger w rozmowie z "Twoim Imperium" przyznał, że blisko rok temu narodziło się uczucie do Małgorzaty Weremczuk. Prowadzący "Familiadę" nie ukrywa, że jest zakochany!  Rzeczywiście, jestem zakochany i szczęśliwy. Życie jakoś mi się układa- zdradził w wywiadzie.  A czy para planuje ślub i dziecko? Nic bardziej mylnego!  Nie planuję ani ślubu, ani dziecka. Nie mam w głowie takich pomysłów  - przyznał w rozmowie z Twoim Imperium.  Przy okazji Karol Strasburger po raz kolejny zapewnił, że różnica wieku pomiędzy nim a partnerką nie jest dla niego żadnych problemem.  Fakt, że Małgosia jest młodsza nie ma dla mnie żadnego znaczenia. Liczy się tylko to, że mamy wspólny język, pasje i zainteresowanie, na przykład narciarstwo i tenis.    Zobacz także:  „Nie jestem zwolennikiem samotności”. TYLKO U NAS Karol Strasburger o swoim burzliwym życiu uczuciowym   Karol Strasburger nie planuje ślubu z nową partnerką. Gwiazdor TVP odnalazł szczęście u boku młodszej o 37 lat Małgorzaty Weremczuk. 

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner