najlesze stylizacje tygodnia
Fot. Piotr Podlewski/AKPA/Instagram

 

Wybieramy najlepszą stylizację tego tygodnia! Tym razem możecie wybierać między stylizacjami Anny Lewandowskiej, Natalii Siwiec, Małgorzaty Rozenek, Sylwii Przybysz, Dody, a nawet Anny Muchy!  Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

 

W tym tygodniu Anna Lewandowska postanowiła być wyjątkowo skromna i wybrała prostą, białą i casualową sukienkę. Jej całkowitym przciwieństwem była natomiast Natalia Siwiec, która zdecydowała się na najgorętszy motyw sezonu - seksowną panterkę i wystąpiła w sukience z Zary za 199 złotych. W tym towarzystwie stylizacja Małgorzaty Rozenek wydaje się być najlepszym kompromisem pomiędzy zbyt skromnym lookiem, a zbyt drapieżnym i seksownym. Perfekcyjna Pani Domu postawiła bowiem na perfekcyjny zestaw z koszulą w pionowe pasy i białymi spodniami z wysokim stanem. Elegancki look inspirowany stylem Meghan Markle to strzał w 10!

Zobacz też: Trzecia odsłona plebiscytu na InstaGwiazdę portalu Party.pl! Kucner, Kalicka, a może Rozenek? Kto wygra tym razem?

 

Sylwia Przybysz pojawiła się na imprezie 4fun.TV w dziewczęcej, nieco cukierkowej różowej sukience, która jednocześnie seksownie odsłaniała plecy. Z kolei Doda w tym tygodniu zaprezentowała swój boski brzuch w krótkim topie z bufiastymi rękawami. Sporym zaskoczeniem tego tygodnia była niespodziewana obecność Anny Muchy na prezentacji jesiennej ramówki TVP. Dawno niewidziana gwiazda zjawiła się w seksownej czerwonej kreacji o fasonie syreny i wszyscy patrzyli tylko na nią!

 

Zobacz też: Anna Mucha na ramówce TVP w TAKIEJ SAMEJ sukience, co Dorota Gardias! Która lepiej? ZDJĘCIA

Który look był waszym zdaniem najlepszy w tym tygodniu? Głosujcie!

Przeczytaj też: Marta Manowska w seksownej sukience od polskiego projektanta na ramówce TVP. Znamy cenę jej kreacji!

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
...
Instagram
Doda
Doda
...
Instagram
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
Instagram
Anna Mucha
Anna Mucha
...
Fot. Piotr Podlewski/AKPA
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Instagram
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Natalia Siwiec...
Doda...
Małgorzata Rozenek...
Anna Mucha...
Sylwia Przybysz...
Anna Lewandowska...