ONS

W warszawskich Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim odbył się pokaz kolekcji "Her Shine" projektu Teresy Rosati. Po Nowym Jorku i Vancouver kreacje trafiły na polski wybieg.

Na imprezie zjawiła się śmietanka polskiego show biznesu. Tym razem obyło się bez większych wpadek modowych, dlatego skupiamy się na tych najlepiej ubranych. Tym razem spodobała nam się bardzo stylizacja Weroniki Rosati. Kreacja w cekiny zaprojektowana przez jej mamę wyglądała na młodej aktorce wyjątkowo atrakcyjnie. Zwróciliśmy również uwagę na to, że gwiazda na szyi nie miała tradycyjnego chrześcijańskiego krzyża, który ostatnio jest bardzo modny, a postawiła na egipską wersję tego symbolu.

Tomasz Jacyków wyglądał jak zwykle modnie. Najbardziej podobało nam się  połączenie modnego oranżu z pistacjowymi butami. Omenaa Mensah również postawiła na mocne kolory. Cekinowa góra i „lejący” się dół podkreślały wąską talię prezenterki oraz jej oliwkową skórę.

Uwagę należy zwrócić na stylizację Kasi Niezgody. Bizneswomen wie, że klasyka jest zawsze w modzie. Jej koktajlowa sukienka w pastelowym kolorze to świetny wybór.

Więcej na temat czerwony dywan Teresa Rosati