stylizacja tygodnia
Instagram

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddajcie głos w naszym plebiscycie i zdecydujcie, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. Ostatnio znów Michał Szpak podbił wasze serca. Czy tak będzie w tym tygodniu? A może to seksowne looki Mikołaja Roznerskiego i Roberta Lewandowskiego prosto z siłowni przypadnie wam do gustu? Głosujcie i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej! 

 

W tym tygodniu panowie przeszli samych siebie! Mimo że za oknami coraz zimniej, w niektórych miejscach pojawiły się nawet zaspy śniegu, to jednak naszym gwiazdorom zrobiło się bardzo gorąco! Maciej Musiał postanowił zaprezentować się na przykład w rozpiętej koszuli, bokserkach i kowbojkach! Podejrzewamy, że docenicie jego stylizację. Nieco bardziej ubrany pokazał się Dawid Kwiatkowski, który postawił na modną koszulę w kratę i kamizelkę, natomiast Artur Sikorski wybrał neonową bluzę z kapturem.

 

Zobacz: Maciej Musiał zmienił całe swoje życie - wyjechał z Warszawy, zniknął z show-biznesu, zainwestował oszczędności w serial! Czy teraz żałuje?

 
 

 

Innym jednak zrobiło się równie gorąco, jak Maciejowi Musiałowi. Nic dziwnego, w końcu Robert Lewandowski i Mikołaj Roznerski wyciskają siódme poty na siłowniach. Robert robi to w czerwonej koszulce, a Mikołaj w czarnej z bokserską grafiką. W przeciwieństwie do nich Michał Szpak zachwycał elegancką stylizacją podczas sylwestrowej imprezy. Który look najbardziej wam się podoba w tym tygodniu?

 

Zobacz: Michał Szpak zachwycił na sylwestrowym koncercie Polsatu! "Ogień, petarda i moc" komentują internauci. Posłuchajcie sami!

 

 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Zagłosuj
Instagram
Michał Szpak
Michał Szpak
Zagłosuj
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
Zagłosuj
Instagram
Dawid Kwiatkowski
Dawid Kwiatkowski
Zagłosuj
Instagram
Maciej Musiał
Maciej Musiał
Zagłosuj
Instagram
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
Zagłosuj
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Mikołaj Roznerski...
Michał Szpak...
Artur Sikorski...
Dawid Kwiatkowski...
Maciej Musiał...
Robert Lewandowski...