męskie stylizacje tygodnia
Instagram/East News

 

Wybieramy najlepszą męską stylizację tygodnia! Koniecznie oddaj głos w naszym plebiscycie i zdecyduj, kto w tym tygodniu wyglądał najlepiej. W poprzednim plebiscycie wygrał Michał Szpak, a jak będzie tym razem? W tym tygodniu miał sporą konkurencję! O pierwsze miejsce walczą m.in. były chłopak i obecny Sylwii Przybysz. Zagłosujcie na najlepszy męski look tygodnia i zobaczcie wszystkie stylizacje poniżej.

 

 

Michał Szpak do tej pory stawiał głównie na looki w czerni od stóp do głów, ale tym razem zrobił wyjątek. W białej koronkowej koszuli jeszcze go nie widzieliśmy. Odważnie! Robert Lewandowski poczuł już zimę i wybrał dżinsową kurtkę podszytą ciepłym kożuchem od Vistuli. Mikołaj Roznerski zjawił się na imprezie urodzinowej "M jak miłość" w zielonym garniturze i nie da się ukryć, że wyróżniał się na tle innych aktorów.

 

Zobacz: Michał Szpak planuje założyć rodzinę czy teraz stawia na karierę? Zdradził to tylko nam!

 

Były chłopak Sylwii Przybysz, Artur Sikorski, i obecny, czyli Jaś Dąbrowski, uwielbiają wzory. Jaś postawił na kratę, w której często możemy go podziwiać, a Artur wybrał wzór szachownicy na swoją koszulę. Wzorami nie gardzi także Maciej Musiał. Jego koszula to hit!

 

Zobacz: To do nich należy przyszłość show biznesu! Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski wśród fanów pod TVP! ZDJĘCIA

 

 

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
...
East News
Michał Szpak
Michał Szpak
...
Instagram
Artur Sikorski
Artur Sikorski
...
Instagram
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski
...
Instagram
Maciej Musiał
Maciej Musiał
...
Instagram
Jaś Dąbrowski
Jaś Dąbrowski
...
Instagram
Wyniki plebiscytu:
Mikołaj Roznerski...
Michał Szpak...
Artur Sikorski...
Robert Lewandowski...
Maciej Musiał...
Jaś Dąbrowski...