Doda, Kożuchowska, Szulim najlepiej ubranymi gwiazdami na TeleKamerach

Doda, Kożuchowska i Szulim najlepiej ubrane na TeleKamerach

Doda, Kożuchowska, Szulim najlepiej ubranymi gwiazdami na TeleKamerach

Na wczorajszej gali TeleKamer roiło się od telewizyjnych gwiazd i osobowości ze świata rozrywki. Na czerwonym dywanie każdy z zaproszonych gości chciał wyglądać jak najlepiej. Każdy wie, że kreacje od wielkich polskich projektantów najlepiej wyglądają w blasku fleszy wielkiego prestiżowego wydarzenia. Nam w oko wpadły trzy kreacje: Dody, Małgorzaty Kożuchowskiej i Agnieszka Szulim.

Zobacz wszystkie gwiazdy na gali TeleKamery 2013 >>>

Doda pojawiła się w długiej, zwiewnej sukni Dawida Wolińskiego z odważnymi rozcięciami po bokach, którą założyła na gołe ciało. Wokalistka swój wieczorowy look uzupełniła o beżowe szpilki i złote bransolety oraz biżuterię z awangardowego domu mody Maison Martin Margiela.

Zobacz: Seksowna Doda na rozdaniu TeleKamer kusiła ciałem

Doda na gali TeleKamery 2013

Małgorzata Kożuchowska na głośne branżowe wydarzenie wybrała kreację od Gosi Baczyńskiej. Aktorka na czerwonym dywanie pojawiła się w sukience z długimi rękawami, która pokryta została małymi błyszczącymi blaszkami, co dawało zachwycający efekt. Do stylizacji gwiazda "Rodzinki.pl" dobrała najmodniejsze dodatki sezonu: transparentne kolczyki, neonowe szpilki i przeźroczystą małą torebką.

Małgorzata Kożuchowska na gali TeleKamery 2013

Agnieszka Szulim w hotelu Sofitel Victoria wyglądała zjawiskowo długiej sukni z czerwonym dołem i górą w czarno-białą mozaikę od Zuo Corp. Nowoczesności i lekkiej drapieżności kreacji dodawał łańcuch, który opadał na ramię dziennikarki. Uzupełnieniem looku były beżowe szpilki oraz cienki czarny pasek podkreślający talię.

Agnieszka Szulim na gali TeleKamery 2013

Tak na TeleKamerach 2013 wypadły pozostałe gwiazdy:

Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13