Najlepiej ubrane gwiazdy na pokazie TRIUMPH

W Centrum Sztuki Współczesnej odbyła się premiera luksusowej kolekcji Triumph Essence na sezon wiosna-lato 2012. Podczas pokazu Triumpha tradycyjnie nie mogło zabraknąć znanych pań polskiego show-biznesu.  Najlepiej wypadły: Ada Fijał, Monika Mrozowska, Joannę Horodyńska i Anna Wendzikowska.

Monika Mrozowska
postawiła na dość prostą i nieco chłopięcą stylizację w postaci czarnych motocyklówek, czarnych rurek i białej koszuli. Strój ten nadał jej jednak specyficznego, luźnego charakteru. Kobiecym akcentem była ciekawa torebka na długim pasku.

Świetnie prezentowała się także Joanna Horodyńska. Biała mini i bluza w graficzne wzory tworzyły ciekawą monochromatyczną całość. Torebka w kolorze indygo dodawała ekstrawaganckiego looku.

Szczuplutka sylwetka Ani Wendzikowskiej została dodatkowo podkreślona zwiewną tiulową sukienką w kobaltowym kolorze. Plus za dobrze dobrany żakiet, minus za źle dobrane buty.

Ada Fijał jak zwykle zaprezentowała się bezbłędnie. Długa spódnica świetnie współgrała z czarnym skórzanym topem. Wiosennym akcentem została pomarańczowa kopertówka w rozmiarze XXL.

A według Was, kto wypadł najlepiej? Oceńcie stylizacje najlepiej ubranych!


kj

Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22