W kwietniu wrzało od hucznych imprez organizowanych w Polsce i za granicą. Niektóre sławy pokazały się w niebanalnych kreacjach. W ramach ich upamiętnienia, postanowiliśmy zrobić zestawienie najlepszych ubiorów gwiazd z ostatniego miesiąca.

Jako pierwsza zwróciła naszą uwagę Coco Rocha w długiej błękitno-zielonej sukni  Zaca Posena. Modelka przypominała w niej syrenę z bajki Disneya. Kreacja świetnie podkreśliła figurę Coco.  Uroku dodały ramiączka z cienkiego przezroczystego materiału.

Wyróżnienie należy się również Rihannie. Jej cukierkowo różowa suknia od Marchesy uwiodła nas swoim intensywnym kolorem i fakturą. Słodki look piosenkarka przełamała czarnymi szpilkami, ciemną szminką i czarnymi paznokciami. To zdecydowanie dodało rockowego charakteru stylizacji.

Jedna z najlepiej ubranych polskich gwiazd, Joanna Horodyńska,  pokazała się w jedwabnej kreacji projektu Mozcau. Sukienka niczym by się nie wyróżniała, gdyby nie pomysłowy print z przodu w postaci renesansowej scenki. Warto również zwrócić uwagę na pantofle stylistki ze złotą blaszką z wiosenno-letniej kolekcji Yves Saint Laurent. Całość wypadła stylowo i niebanalnie.

Zobacz wszystkie najlepsze kreacje ubiegłego miesiąca>>>
 
mw

Więcej na temat Rihanna Gwen Stefani Horodyńska