stylizacje tygodnia

 

Wybieramy najlepszą stylizację minionego tygodnia! W ostatnim głosowaniu zdecydowaną przewagą głosów zwyciężyła Klara Lewandowska! Czy tym razem będzie tak samo? Podejrzewamy, że tak, choć wybór jest trudny! A może lepiej tym razem wypadła jej mama Anna Lewandowska, Meghan Markle, Małgorzata Rozenek, a może Sylwia Przybysz czy Sylwia Lipka? Głosujcie w naszym plebiscycie i przewińcie w dół, żeby zobaczyć looki gwiazd w całości! 

 

Anna Lewandowska zachwyciła płaszczem w najmodniejszy wzór tego sezonu - imitację skóry węża. Wiemy, gdzie kupiła ten płaszcz, ale czy jej look był najlepszy? Konkurencja jest mocna, bo ciężarna Meghan Markle pokazała się w sukience w paski i naszyjniku z kwiatów w stylu hawajskim! Co prawda księżna złamała protokół (w końcu nie wypada jej odsłaniać ramion), to jednak wyglądała bosko! Tak jak i Małgorzata Rozenek, która zwracała uwagę nową fryzurą i lookiem w neutralnych, ale bardzo modnych barwach.

 

Zobacz: Meghan Markle ma już duży brzuszek! Podkreśliła go w Australii bardzo obcisłą sukienką

 

 

Młode, a nawet najmłodsze pokolenie dogania starsze gwiazdy! Prym wiedzie Klara Lewandowska, która zawsze zachwyca. Tym razem córeczka Anny i Roberta miała plecak w zwierzęcy, supermodny wzór, a także kalosze marki Hunter.

Sylwia Przybysz też jest gotowa na jesień - nosi jasny sweter, ciepłą karmelową kurtkę i spodnie w tym samym kolorze. Z kolei Sylwia Lipka stawia na luz - wybrała dres.

 

Zobacz: Sylwia Przybysz stworzyła kolekcję ubrań! Ceny zaczynają się już od 29 złotych

 

 

Sylwia Lipka
Sylwia Lipka
...
Instagram
Sylwia Przybysz
Sylwia Przybysz
...
Instagram
Klara Lewandowska
Klara Lewandowska
...
Instagram
Meghan Markle
Meghan Markle
...
East News
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska
...
Instagram
Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek
...
ONS.pl
Wyniki plebiscytu:
Sylwia Lipka...
Sylwia Przybysz...
Klara Lewandowska...
Meghan Markle...
Anna Lewandowska...
Małgorzata Rozenek...