Beyonce najczęściej szukaną gwiazdą w sieci 2013 roku. Wygryzła Kim Kardashian
ONS

Zanim poznamy polski ranking najczęściej wyszukiwanych gwiazd w internecie w 2013 roku, mamy dla was dane z całego globu. W ubiegłym roku korona należała do Kim Kardashian, której nazwisko wpisywane było w popularnej głównie w Ameryce wyszukiwarce Bing najczęściej na całej Ziemi. Paradoksalnie w tym roku nie powinno być inaczej, bowiem celebrytka zaszła w ciążę, urodziła i zmieniła wizerunek na bardziej glamour. Tymczasem Kim musiała ustąpić.

Okazuje się, że najczęściej w sieci wyszukiwana była Beyonce, która w 2012 roku nawet nie znalazła się w pierwszej 10. Co ciekawe, w całym top 5 uplasowały się same panie - na trzecim miejscu Rihanna, i dalej: Taylor Swift i Madonna. Na liście niestety zabrakło Lady Gagi, której powrót na rynek miał być wielkim sukcesem. Z koleiilo Miley Cyrus jest dopiero 9. (rok temu 3.).

Pierwszym mężczyzną jest Justin Bieber, który zajął pozycję nr 7 (rok temu był 2.). Dodajmy, że w angielskim rankingu niekwestionowanym liderem jest książę George. Zobacz: Zaskakujące wyniki najczęściej szukanych w Anglii

Zaskoczeni wynikami? A może wprost przeciwnie?

Beyonce z córką na wakacjach: