Party Stories
Newsy

Najciekawsze i największe metamorfozy gwiazd. Kto zmienił się najbardziej? Zobacz!

Gwiazdy uwielbiają się zmieniać! Chodzi nie tylko o metamorfozy do ról, ale co kilka lat niektóre z nich przechodzą prawdziwą przemianę: chudną, tyją, farbują włosy, zmieniają styl. Patrząc na ich zdjęcia z przeszłości niekiedy można być zaskoczonym, że to ta sama osoba. Co ciekawe, niektórzy celebryci sami chętnie chwalą się przemianami. Do tego grona należy Jakub Kuncer. Inne wolą zapomnieć o starych zdjęciach, jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Obejrzycie nasze wideo z najciekawszymi metamorfozami gwiazd. Niektóre z nich są naprawdę zaskakujące!

Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska!

Tak zmieniała się Agnieszka Chylińska

Zobacz także Niezwykłe metamorfozy gwiazd

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Rozenek, Manowska i Wojciechowska
EastNews
Newsy
Nie wszystkie muszą zakładać szpilki... Zobacz, ile wzrostu mają polskie gwiazdy

Kasia Cichopek, Edyta Herbuś , Martyna Wojciechowska, a może Marta Manowska ? Czy wiesz, która polska gwiazda nie musi zakładać wysokich obcasów? Choć czasem ciężko w to uwierzyć, niektóre z pań dzieli nawet 30 centymetrów! A jednak przeglądając zdjęcia z czerwonych dywanów, wydaje się, że wszystkie są tego samego wzrostu.  Zgadniecie, która polska gwiazda jest najniższa i najwyższa? Odpowiedź na to pytanie w naszym wideo!  Edyta Herbuś nie jest wysoka  Zobacz także:   Marta Manowska ma wielkie serce! Zobacz, co robi dla tych wyjątkowych mam. Łzy same płyną! 

Justyna Steczkowska
Newsy
Zadebiutowali na okładkach magazynów, teraz to już nastolatkowie! Zobacz, jak wyrosły dzieci gwiazd!

Z okazji Dnia Dziecka mamy dla Was wyjątkową galerię! Zobaczcie, jak przez lata zmieniły się dzieci gwiazd, które debiutowały na okładkach najpopularniejszych magazynów - m.in. "Party" czy "VIVY!". Czy za kilkanaście lat to oni sami pokażą swoje pociechy w sesjach zdjęciowych? :)

Quebonafide przeszedł metamorfozę. Jak teraz wygląda?
East News
Newsy
Zaskakująca metamorfoza Quebonafide! Aż trudno go rozpoznać. Zmienił się tak dla Natalii Szroeder?

Quebonafide to czołowy polski raper. W polskim show-biznesie zasłynął jednak przede wszystkim dzięki związkowi z Natalią Szroeder . Gdy wyszło na jaw, że tych dwoje jest parą, sporo osób nie chciało w to wierzyć. Natalia Szroeder uchodzi bowiem za skromną i delikatną artystkę. Z kolei Quebo jest jej kompletnym zaprzeczeniem. Jego oryginalny wizerunek budzi bowiem skrajne emocje. Wygląda jednak na to, że Kuba Grabowski (bo tak naprawdę nazywa się raper) postanowił przejść metamorfozę. Podczas niedawnego koncertu w Lublinie zaprezentował swoje odmienione oblicze. Zrobił to dla Natalii Szroeder? Metamorfoza Quebonafide. Jak wygląda teraz raper? Quebo przyzwyczaił swoich fanów do mocnego, wyrazistego wizerunku. Raper często eksperymentował z kolorem włosów. Doszło nawet do tego, że pomalował je na... zielono! Jednak to nie włosy stanowiły najmocniejszy akcent w jego wizerunku. Z pewnością są to również tatuaże, które pokrywają większość jego ciała, a także złote zęby! Zobacz także:  Jak wyglądał Quebonafide, chłopak Szroeder w dzieciństwie? Zadziora czy słodziak? GALERIA W życiu Quebo przyszła chyba jednak pora na poważne zmiany. Podczas niedawnego koncertu, który raper zagrał na lubelskich Juwenaliach, fani mogli zobaczyć jego odmieniony wizerunek. Quebonafide zrezygnował z krzykliwej fryzury na rzecz naturalnego koloru włosów. Jego strój również niczym się nie wyróżniał. Quebo wygląda teraz jak zwyczajny chłopak z sąsiedztwa! Skąd takie zmiany? Przypomnijmy, że niedawno raper wycofał się z życia publicznego. Na próżno też szukać na Instagramie jego nowych postów. Quebonafide załamał się bowiem po nagłej śmierci swojego idola zza oceanu, Mac Millera. Być może raper potrzebował teraz takiego wyciszenia. Niektórzy snują jednak domysły i...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner