Gosia Andrzejewicz odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
ONS

Andrzejewicz zarzuca manipulację Wojewódzkiemu: Padła propozycja za 15 tysięcy

Gosia Andrzejewicz odpowiada Kubie Wojewódzkiemu
ONS

Kuba Wojewódzki w swoim radiowym programie "Książę i żebrak" w Rock Radiu regularnie wkręca celebrytów. Kilka tygodni temu dzwonił do gwiazd podając się za organizatora jednej z imprez, na której ktoś zostawił portfel. Wtedy jego ofiarą padła Zosia Ślotała. Przypomnijmy: Wojewódzki sprawdził uczciwość gwiazd po balu TVN. Jedna dała się wkręcić

W jednej z ostatnich audycji Kuba obrał sobie na cel Gosię Andrzejewicz. Telefon do wokalistki wykonano w imieniu dwutygodnika "Show" i zaproponowano odkupienie jej nagich zdjęć, które miałyby znaleźć się potem na łamach tabloidu. W materiale zaprezentowanym na antenie Andrzejewicz zdawała się nie mieć żadnych oporów co do samej oferty, chcąc tylko uściślić jaką kwotę gazeta jest w stanie jej zapłacić. Rozmowa stała się oczywiście przyczynkiem kilku publikacji, które nie stawiały jej w pozytywnym świetle.

Zobacz: Tak dzisiaj wygląda Gosia Andrzejewicz. Nagrała klip po długiej przerwie

Gosia postanowiła zareagować niemal od razu. Na jej Facebooku pojawił się obszerny wpis, w którym zarzuca Wojewódzkiemu manipulację rozmową. Twierdzi, że została ona zmontowana w taki sposób, aby jej zaszkodzić i nie ma nic wspólnego z realnym przebiegiem ich konwersacji.
 

Wczoraj odebrałam telefon od dziennikarza, który zadał mi pytanie odnośnie wysłania mojego selfie do magazynu SHOW (nikt nie wspominał o tym, że oczekuje moich rozbieranych fotek), padła również propozycja 15 tys. zł za owe fotografie. Ponieważ treść tej rozmowy budziła we mnie wątpliwości poprosiłam rozmówcę o redakcyjnego maila, celem sprawdzenia wiarygodności tej i informacji. Oczywiście tego fragmentu rozmowy nie usłyszycie już w przemontowanym- zmanipulowanym przez Kubę materiale. Poza tym nie trzeba nawet szczególnie wsłuchiwać się w ten materiał aby zauważyć, że moja wypowiedź nie ma charakteru ciągłego, nie zgadza się intonacja, nie zgadzają się oddechy, słychać, że słowa zostały wycięte i poukładane na potrzeby zabawy Kuby i Piotra - tłumaczy.


Gosia dodaje też, że jej zdaniem Wojewódzki ma na jej punkcie obsesję, bo nazwisko Andrzejewicz często przewija się w jego felietonach, regularnie dostaje też zaproszenia do jego programu.
 

Coś mi się wydaje, ze Kuba nie może przestać o mnie myśleć. Dzwoni, zaprasza, nie omieszka wtrącić do jakiegoś swojego felietonu przesympatycznego zdania na mój temat, obsadza mnie w roli głównej takich zabaw jak ta! Kuba jestem Twoją dłużniczką, 25 listopada ukazuje się moja najnowsza płyta, pierwszy egzemplarz oczywiście z dedykacją i serduszkiem wędruje do Ciebie! - obiecuje.


Poniżej pełne oświadczenie Gosi i nagranie programu Kuby z cytowaną rozmową. Do czyjej wersji się przychylacie?

Zobacz: Gosia Andrzejewicz o swoim fenomenie. To odróżnią ją od innych

Metamorfozy Gosi Andrzejewicz:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11