Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Naga sesja w Top Model
tvn.pl
Newsy

Odpadł pierwszy facet w Top Model 4. Królowała nagość

Kto pożegnał się z programem?

Za nami kolejny odcinek czwartej edycji Top Model. Trzeba przyznać, że producenci formatu dbają o to, aby każda odsłona programu zapadła na długo w pamięć. Dziś najwięcej emocji spośród wszystkich zadań wywołała oczywiście naga sesja zdjęciowa. Nie wszyscy bowiem byli zachwyceni perspektywą paradowania bez ubrań przed fotografem i całą ekipą.

Zobacz: Uczestnicy "Top Model" kompletnie nago podczas sesji. Nie wszyscy dali radę

Jurorzy stanęli przed trudnym zadaniem wytypowania kolejnej osoby, która pożegna się z show. Tym razem wybór padł na Michała Kaszyńskiego i tym samym z rywalizacji odpadł pierwszy facet.

Oglądaliście dzisiaj Top Model? Jak oceniacie poziom tej edycji?

Zobacz: Fotograf poirytowany modelkami podczas nagiej sesji: "To nie jest żadna filozofia"

Naga sesja w Top Model:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Naga sesja w Top Model 4
TVN
Newsy
Fotograf poirytowany modelkami podczas nagiej sesji: To nie jest żadna filozofia
Z czym miały problem?

Już jutro w programie " Top Model " uczestnicy show wezmą udział w kontrowersyjnej nagiej sesji. Szykują się wielkie emocje, ponieważ niektórzy poszli na całość, co wymagało bardzo dużej odwagi. Jednemu z modeli zdarzyła się poważna chwila zwątpienia. Z pomocą przyszła mu inna zawodniczka. Przypomnijmy:  Uczestnicy "Top Model" kompletnie nago podczas sesji. Nie wszyscy dali radę Kolejna zapowiedź poniedziałkowego odcinka również budzi wielkie emocje. Jedną z dziewczyn, która musiała stanąć nago przed obiektywem, była Michalina w parze z Olą . Niestety, modelki bardzo irytowały swoim zachowaniem fotografa. Stwierdził, że za dużo gadają, a za małą pracują: Ku**wa, tu jest za dużo gadania, za mało robienia. To nie jest żadna filozofia - krzyczał fotograf Joanna Krupa musiała się z nim zgodzić. Szykuje się naprawdę gorący odcinek. Zobacz:  Wpadka Piróga w DDTVN. Opowiadał o Top Model, aż tu nagle... Naga sesja uczestników w Top Model: 

"Top Model"
East News
Newsy
"Top Model 9": Naga sesja uczestników i łzy podczas werdyktu! Jeden z uczestników chciał oddać swoje miejsce!
"Top Model 9": Naga sesja uczestników i łzy podczas werdyktu! Jeden z uczestników chciał oddać swoje miejsce!

Dziś uczestnicy zmierzyli się z jedną z najodważniejszych sesji w " Top Model ". Wszyscy stanęli na wysokości zadania i zapozowali nago przed obiektywem Marcina Tyszki. Z programem musiał pożegnać się jeden z uczestników. Wiadomość o tym, że musi opuścić dom modeli i modelek przyjął bardzo emocjonalnie. Polały się zły! Inny uczestnik gotów był oddać mu swoje miejsce! Czy tak się stało?! Zobacz także:  "Top Model": Internauci krytykują Grację Kalibabkę za ciągłe wspominanie ojca przestępcy! "Top Model 9": Naga sesja uczestników. Kto odpadł?  Dziś uczestników "Top Model" czekały aż 3 sesyjne zadania. Jedną z sesji musieli wykonać w warunkach domowych, drugą w grupach pod okiem zaproszonych gości. Nagrodą za nią była sesja do magazynu Glamour. Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć zaangażowaną społecznie okładkę, która pokaże przeciwko czemu się buntują. Zwycięską drużynę poprowadziła aktorka Marianna Kowalewska, w skład której wchodzili:  Wszystkie okładki możecie zobaczyć poniżej:          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Wrz 30, 2020 o 12:46 PDT W dzisiejszym odcinku odbyła się również naga sesja. Wszyscy uczestnicy podeszli do niej profesjonalnie i bezproblemowo. Za aparatem stanął niezastąpiony Marcin Tyszka. To była zdecydowanie jedna z najprzyjemniejszych sesji w tej edycji, podczas której każdy z uczestników panował nad swoimi emocjami i starał się wypaść jak najlepiej. Gościem specjalnym na planie...

Julia Wieniawa w czarnym topie
Newsy
"Top Model": Julia Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji. Marcin Tyszka zdradził, jak sobie poradziła w nowej roli!
Top Model: Uczestnicy w nagiej sesji. Top Model - naga sesja uczestników - zdjęcia.

Dziewiąta edycja " Top Model " jest pełna niespodzianek. Tradycyjnie w każdym odcinku programu pojawiają się goście, a tym razem będzie to Julia Wieniawa! Aktorka miała nietypowe zadanie i po raz pierwszy wystąpiła w roli asystentki Marcina Tyszki. Słynny fotograf zdradził w mediach społecznościowych, jak gwiazda poradziła sobie w tej roli. Zadanie nie było łatwe, bo była to naga sesja! Zobaczcie, jak podsumował aktorkę Marcin Tyszka.  Julia Wieniawa asystentką Marcina Tyszki w "Top Model" Niemal w każdej edycji "Top Model" uczestniczy mają za zadanie udział w nagiej sesji. Ten odcinek zawsze cieszy się ogromną popularnością, bo nie brakuje w nim kontrowersji. W końcu nie wszyscy chętnie biorą udział w sesji w stroju Adama i Ewy. Tym razem wsparciem dla jurorów i uczestników będzie Julia Wieniawa, a udział aktorki Marcin Tyszka podsumował w ten sposób: Grunt to dobra asystentka na planie. Upsss mały sppoiler z jutrzejszego @topmodelpolskatvn i mojej nagiej sesji pt „Bogowie” jak coś robić to tak by zapamiętano te zdjęcia... Będzie bardzo...nago ale malarsko i delikatnie... Jak jest @juliawieniawa to wiadomo, że będzie gorąco .... - napisał na Intsagramie Marcin Tyszka.  Największe emocje wzbudziła sesja z udziałem Dominica D'Angelica, który może pochwalić się idealnym ciałem, co wszyscy wielokrotnie podkreślają: O takich zdjeciach @iamdominicdangelica wprost marzył ... nie dziwię się ... jeszcze nigdy nie mieliśmy uczestnika z takim ciałem 🙈 wręcz nierealnym... trenerzy mogliby brac przykład...ja marzę o sześciopaku, ale wtym przypadku to chyba 9ciopak Julia Wieniawa pod zdjęciem, na którym trzyma ogromny liść zasłaniający intymne części ciała modela, napisała: 🤣 OMG... nie wierzę...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner