Katarzyna Warnke na Instagramie i okładce Playboya Kasia Warnke w Playboyu! Katarzyna Warnke na Instagramie Piotr Stramowski i Kasia Warnke na Suspense Film Festival w Kołobrzegu
Katarzyna Warnke na Instagramie i okładce Playboya
Instagram
1/4
Katarzyna Warnke na Instagramie i okładce Playboya
Instagram

 

Gorąco! Katarzyna Warnke, która przyzwyczaiła nas już do odważnych zdjęć, właśnie pojawiła się na okładce Playboy'a! Jak wypadła? Zobaczcie sami.

 

Katarzyna Warnke rozebrała się w Playboy'u!

Fani jej aktorstwa z pewnością mogli się spodziewać, że po odważnych scenach w filmach Vegi, Kasia pojawi się w końcu w Playboy'u.

Chcę, żeby te zdjęcia pokazywały kobietę, która czeka na mężczyznę, kobietę spełnioną, pewną siebie i swojego ciała - zdradziła.

Zobaczcie na następnej stronie jak wypadła na okładce znanego magazynu dla panów.

2/4
Kasia Warnke w Playboyu!
Instagram

 

W wywiadzie dla "Playboya", Warnke zdradziła, skąd pomysł na sesję, utrzymaną w filmowym klimacie!

Wiedziałam, że ta sesja musi mieć historię. Chciałam, żeby była filmowa. Inspirtowała mnie francuska Nowa Fala, a szczególnie mój ukochany film "Do utraty tchu" z Jean Seberg i Jean-Paulem Belmondo. Dziewczyna poznaje faceta, idzie z nim do łóżka, on okazuje się typem spod ciemnej gwiazdy, ale nadal ją fascynuje.

 

 

Fanki nie potrafią opanować zachwytu nad efektem końcowym:

Cudna okładka 😍Pozdrawiam Pani Kasiu

Aż miałam chęć kupic 😍 uwielbiam !

Dawno nie było tak pięknej i dopracowanej okładki tego magazynu.

 

3/4
Katarzyna Warnke na Instagramie
Instagram

 

Aktorka przyzwyczaiła nas już dawno do swoich odważnych zdjęć. Robi to, co uważa za słuszne, nie przejmując się krytycznymi głosami. 

Katarzyna Warnke na Instagramie
Instagram

Pomimo negatywnych opinii na temt jej gry u Vegi, Warnke nie poddaje się i idzie do przodu! Właśnie pracuje na planie nowego filmu o MMA, do którego ścięła włosy!

4/4
Piotr Stramowski i Kasia Warnke na Suspense Film Festival w Kołobrzegu

 

W produkcjach filmowych od dłuższego czasu towarzyszy jej mąż  - Piotr Stramowskiz którym tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu!

Czy aktor jest zazdrosny o odważne sceny z jej udziałem? Oboje uważają, że to część ich pracy i nie ma żadnego wpływu na życie prywatne! Są małżeństwem od 2 lat i prawdopodobnie szukują się powoli do powiększenia rodziny!
Jak podoba Wam się najnowsza okładka Playboy'a?

Więcej na temat Katarzyna Warnke Playboy