Na wspólnej - nowe zdjęcia Na wspólnej - nowe zdjęcia Na wspólnej - nowe zdjęcia Na wspólnej - nowe zdjęcia
x-news
1/5
x-news

 

Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska) nie spodziewała się nawet, że tragedia, którą przeżyła jako nastolatka, wróci do niej po latach. Przypomnijmy, że jeszcze przed studiami dziewczyna została zgwałcona przez przypadkowo poznanego chłopaka. Marta przeszła załamanie nerwowe. Policji udało się jednak schwytać jej oprawcę, który trafił na kilka lat do więzienia. Niestety, niedawno Marcin (Kamil Maćkowiak) wyszedł na wolność. W dodatku mężczyzna zaczął robić interesy z partnerem Marty, Olafem (Maciej Brzoska), który nie wie, że jego ukochana w przeszłości padła ofiarą gwałciciela!  

 

Zobacz także: Trauma zgwałcenia - jak przebiega?

 

Marta, po krótkiej chwili załamania, przystąpi do działania. Dziewczyna będzie chciała zemścić się na swoim oprawcy. Jednak to doprowadzi do kolejnego dramatu... Co nas czeka w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej"? Zobacz naszą galerię i dowiedz się więcej!

 

POLECAMY: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"? Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla prawdziwych fanów!

2/5
Na wspólnej - nowe zdjęcia
x-news

 

Marta jest rozżalona, ponieważ jej oprawca znowu jest na wolności i wiedzie spokojne życie u boku ukochanej żony. Marcin zmienił bowiem nazwisko, aby odciąć się od wstydliwej przeszłości. Marta znajdzie jednak sposób na to, aby odebrać mu ten spokój. Konarska przygotuje specjalne ulotki, które ujawniają tajemnicę mężczyzny. Kartki wpadną w ręce nie tylko sąsiadów Marcina, ale również jego szefów. Do czego jeszcze posunie się Marta?

3/5
Na wspólnej - nowe zdjęcia
x-news

 

Działania Marty będą zmierzały w niebezpiecznym kierunku. W pewnym momencie to Marcin stanie się osobą, która powinna bać się o swoje zdrowie, a nawet życie. Jego bliscy również znajdą się w niebezpieczeństwie. Ktoś bowiem wrzuci do ich mieszkania kamień, który cudem ominie dzieci. Kama, żona mężczyzny, postanowi interweniować! W jaki sposób "uciszy" Martę?

4/5
Na wspólnej - nowe zdjęcia
x-news

 

Kama postanowi spotkać się z Konarską, aby przeprowadzić z nią poważną rozmowę. Żona Marcina zaproponuje Marcie sporą sumę pieniędzy w zamian za milczenie. Po tym spotkaniu Konarska zniknie w dziwnych okolicznościach...

 

Zobacz także: Czy ślub Ewy i Arka w "Na Wspólnej" dojdzie do skutku? Czy śmierć stanie im na drodze?

5/5
Na wspólnej - nowe zdjęcia
x-news

 

Do Marty dotrze, że jej działania naraziły zdrowie i życie niewinnych osób. Konarska wciągnęła bowiem w tę rozgrywkę dzieci oraz żonę Marcina, którzy nigdy nie wyrządzili jej żadnej krzywdy. Kobiecie zrobi się wstyd. Po raz kolejny pójdzie do baru, gdzie cudem uniknie sięgnięcia po kieliszek. Przypomnijmy, że już raz upiła się do nieprzytomności przez to, że spotkała na swojej drodze oprawcę sprzed lat. Marta na szczęście wróci do domu, gdzie będzie na nią czekał przerażony i zmartwiony Olaf. Konarska opowie mu, co przeżyła i zapewni go, że nie chce przerywać  terapii, na którą wysłał ją po jej niedawnym incydencie. Marta wyznałmiłość narzeczonemu. Czy w końcu w ich życiu zapanuje spokój? Trzymamy za to kciuki!

 

2731. odcinek serialu "Na Wspólnej" już 15 sierpnia o godz. 20:10!

Więcej na temat Na Wspólnej