Joanna Jabłczyńska na planie Na wspólnej - zdjęcia archiwalne
Joanna Jabłczyńska na planie Na wspólnej - zdjęcia archiwalne
East News
1/4
Joanna Jabłczyńska na planie Na wspólnej - zdjęcia archiwalne
East News

Marta Konarska (Joanna Jabłczyńska) przed laty padła ofiarą gwałciciela. Dziewczyna była jeszcze nastolatką, gdy okrutny zwyrodnialec wykorzystał ją i zostawił na jej psychice ślad, z którym córka Romana Hoffera musi cały czas się zmagać. Joanna Jabłczyńska w jednym z wywiadów wspomniała, że sama bardzo przeżyła sceny, które musiała odegrać. 

Musiałam obciąć włosy ze względu na wątek w serialu. Skróciłam je po tym, gdy moja bohaterka została skrzywdzona. Obcięłam długie włosy na bardzo krótkie. Do dziś słyszę szczęk nożyczek, którymi je skracałam. Niewiele aktorek na świecie zdecydowało się na zagranie tak dramatycznej sceny z podobnym finałem – powiedziała Joanna Jabłczyńska w rozmowie z wp.pl.

 

Jak donosi "Świat Seriali", Marta Konarska już niedługo będzie musiała stanąć oko w oko z oprawcą sprzed lat. Jak będzie wyglądało ich spotkanie? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Jak dobrze znasz "Na Wspólnej"! Ostrzegamy! To QUIZ tylko dla najwierniejszych fanów!

2/4
East News

Bolesne wspomnienia powrócą do Marty Konarskiej ze zdwojoną siłą! Na jej drodze stanie bowiem mężczyzna, który zgwałcił ją w przeszłości (w tej roli Kamil Maćkowiak). Co więcej, okaże się, że jest to nowy szef jej ukochanego, Olafa (Maciej Brzoska)! Marta natknie się na Marcina, gdy będzie czekała na swojego narzeczonego w okolicach jego nowej pracy. Jak czytamy w "Świecie Seriali", Konarska od razu rozpozna w nim mężczyznę, który przed laty wyrządził jej okrutną krzywdę. Marcin Woźniak również przypomni sobie sceny, które rozegrały się kilka lat wcześniej. Mężczyzna wsiądzie do samochodu i niemal od razu zniknie z parkingu. Czy Marta Konarska zdecyduje się opowiedzieć o tym spotkaniu swojemu ukochanemu? Sprawdź kolejny slajd!

 

Zobacz także: "Na Wspólnej": Ola Radwan o trudnej scenie gwałtu. Co dalej ze związkiem Agaty i Norberta?

3/4
East News

Pierwszą osobą, która dowie się o przykrym spotkaniu Marty z oprawcą sprzed lat będzie nie Olaf, ale Igor (Kuba Wesołowski)! To właśnie do niego zadzwoni zrozpaczona Konarska. Dziennikarka wyzna, że mężczyzna, który zgwałcił ją w przeszłości, wyszedł z więzienia i jest na wolności! Czy Olaf pozna tajemnicę swojej ukochanej? Mężczyzna znajdzie w internecie wpis Marty, w którym wyznała, że padła ofiarą przemocy seksualnej. Olaf zażąda od niej wyjaśnień. Jednak Marta stwierdzi, że czasem łatwiej napisać coś do setki obcych osób, niż wyznać prawdę bliskiej osobie. Szybko okaże się, że takie myślenie jest błędem. Olafa niebezpiecznie zbliży się bowiem do Marcina Woźniaka... Co wyniknie z ich przyjaźni? Zobacz na następnej stronie!

 

Zobacz także: Mroczna tajemnica Eli  z "Na Wspólnej" wyjdzie na jaw! Co na to Igor?

4/4
East News

Nieświadomy Olaf zacznie coraz bardziej przyjaźnić się ze swoim szefem nie wiedząc, że to właśnie on skrzywdził kiedyś Martę! Marcin Woźniak, który również nie wie, z kim ma do czynienia, zaproponuje mu rodzinny wyjazd do Włoch razem z ich partnerkami... Czy Marta wyjawi w końcu Olafowi prawdę? Dowiemy się tego już niebawem!

 

POLECAMY: Musiał, Wróblewska, Zdrójkowski - na początku kariery dzieci, teraz wielkie gwiazdy! Jak się zmieniali? ZDJĘCIA