Martyna Wojciechowska
Instagram

Podróż poślubna? Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zrobili coś oryginalnego!

Martyna Wojciechowska
Instagram

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od kilku miesięcy planowali w sekrecie swój ślub. Bardzo pragnęli być razem i nie zrezygnowali z wesela, choć z powodu obostrzeń związanych z pandemią mogli na nie zaprosić  ograniczoną liczbę gości. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski złożyli przysięgę małżeńską w piątek 16 października w podwarszawskich Markach. Sceneria była oryginalna, bo goście bawili się w elegancko zaaranżowanej… stodole. Tego dnia Martyna wystąpiła w kreacji uszytej na miarę u Violi Piekut. Góra była tak skrojona, aby wyeksponować tatuaże podróżniczki.  Państwo młodzi pobrali się dwa
dni po 47. rocznicy ślubu rodziców Wojciechowskiej.

Z tej okazji podróżniczka napisała: „W świecie, w którym wyrzucamy to, co się psuje, zamiast naprawiać, a ze związków rezygnujemy tak łatwo (…), moi Rodzice są jak dinozaury. Wspaniali! (…) Mamo, tato, jesteście moją inspiracją. Mam nadzieję, że ja też kiedyś będę mogła się pochwalić takim stażem małżeńskim!”.

Co ciekawe, rodzice Martyny są razem już pół wieku - 50 lat! Podróżniczka ma więc świetne wzorce ze strony swoich rodziców.

W podróż poślubną... pojechali przed ślubem!

Czy w czasach pandemii nowożeńcy pojadą w podróż poślubną? Tuż przed ceremonią wybrali się na kilkudniowy urlop do Portugalii i to im musi na razie wystarczyć. Kolejne tygodnie chcą poświęcić na pracę.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska wzięli ślub
Instagram

Więcej w nowym "Fleszu"!

Julia Wieniawa na okładce Flesza - czy jest z Nikodemem Rozbickim?
Flesz, magazyn

 

Więcej na temat Martyna Wojciechowska
Przeładuj

Daria Widawska o zarobkach w czasach pandemii! "Był czas zarabiania większych pieniędzy i nie odłożyliśmy"

zobacz 02:08