Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu
Filip Bobek

Już dziś wieczorem kolejny odcinek "Na dobre i na złe"! Co tym razem wydarzy się w uwielbianym przez widzów serialu? W najnowszej odsłonie hitu szykuje się wielki powrót Marcina (Filip Bobek) do pracy w szpitalu. Sporo z pewnością przyniesie wątek jednego z pacjentów szpitala w Leśnej Górze, który będzie próbował odebrać sobie życie. Bart (Piotr Głowacki) zrobi wszystko, żeby mu pomóc. Co dokładnie wydarzy się w 765. odcinku "Na dobre i na złe"? Wiemy! Mamy opis i zdjęcia najnowszej odsłony serialu TVP!

Zobaczcie fotostory z dzisiejszego odcinka "Na dobre i na złe"!

Zobacz także: Wybierz swoją ulubioną serialową parę wszech czasów! Głosuj w naszym plebiscycie!

1/5
Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu
fot. Artrama

Marcin wróci do pracy w szpitalu, chociaż doktor Konica (Robert Koszucki) wcale nie będzie tym zachwycony! 

Nie mam wyjścia, muszę mieć do pana zaufanie... Grozi nam niewykonanie kontraktu z NFZ. Brakuje lekarzy, zwłaszcza tych doświadczonych. I tych, którym zależy na pacjentach. Przyjmuję pana na okres próbny. Jeśli "przytrafi" się panu coś w tym czasie... okres próbny nie zostanie przedłużony!- powie wściekły Konica. 

2/5
Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu
fot. Artrama

Tymczasem w szpitalu w Leśnej Górze dojdzie do prawdziwej tragedii.  Kosa (Krysztof Chudzicki) spróbuje popełnić samobójstwo! Na szczęście Tadek (Marcin Urbanke) uratuje  chłopaka przed śmiercią, a Bart (Piotr Głowacki) zrobi wszystko, by ich pacjent nie poddał się i w końcu zgodził na eksperymentalną operację.

3/5
Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu
fot. Artrama

Musi się pan wziąć w garść! Albo jesteśmy zespołem i walczymy o pana, albo… zawieszam cały program! Nic nie osiągniemy, jeżeli pan się podda!- powie Bart.


- Ja i tak zamiast nóg będę miał kółka…


Chcemy przywrócić funkcję rdzenia... Mamy plan!(…) Dlaczego mielibyśmy to robić, gdybyśmy uważali, że może się nie udać?- będzie próbował przekonać pacjenta. 


- Profesorowie szukają frajerów, na których mogą sobie eksperymentować… jak na szczurach.(…) Gwarantuje mi pan, że po tej operacji będę znowu chodził?


- Tego nie mogę zagwarantować...- przyzna lekarz. 

4/5
Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu
fot. Artrama

Następnego dnia chirurg poprosi o pomoc swojego znajomego rehabilitanta – Darka (Łukasz Kurczewski).


- Wiem, że to kosztuje... Zdobędziemy środki! To jest leczenie eksperymentalne - nie jest standardowe, ale wyniki moich wcześniejszych badań są obiecujące!
- A zgody?
- Załatwię!


Później za to profesor odkryje, że jedną z pacjentek Darka jest Kazia (Zuzanna Lit)…

5/5
Na dobre i na złe- zdjęcia z 765 odc. serialu
fot. Artrama

I gdy zrozumie, że dziewczyna doznała podobnego urazu, co Kosa, postanowi ją również włączyć do zespołu!


- Chcę ci zaproponować uczestnictwo w programie, który będzie przygotowywał do eksperymentalnej operacji rdzenia...
- Genialnie!
- Bitwa odbędzie się w przyszłości, ale już od dzisiaj zaczyna się ciężka praca... Musimy być perfekcyjnie przygotowani. Jaka jest twoja decyzja?
- Może być tylko jedna!
 
- Chcę, żebyś przygotowała plan eksperymentu na podstawie moich materiałów i według moich wskazań… A ja to potem skoryguję. OK? No, to to roboty!

Jak będzie układać się współpraca stażystki z Bartem?  Czy Kazie również podda się eksperymentalnej terapii? Odpowiedzi na to pytanie w nowych odcinkach "Na dobre i na złe"!

Przypominamy, że emisja 765 odcinka serialu już dziś, 29 stycznia  o godzinie 20:55, oczywiście na antenie TVP2. 

 

Więcej na temat Na dobre i na złe