Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Na dobre i na złe - zdjęcia z planu serialu
fot. Artrama
Newsy

"Na dobre i na złe": Falkowicz zostanie ojcem?! Widzi coraz więcej oznak ciąży u Kasi

Już w najbliższą środę, 8 kwietnia o godzinie 20:55, Telewizyjna Dwójka wyemituje kolejny odcinek "Na dobre i na złe". Co tym razem wydarzy się w szpitalu w Leśnej Górze? W premierowej odsłonie hitu TVP znów nie zabraknie zaskakujących zwrotów akcji i naprawdę wielkich emocji. W 775 odcinku sporo emocji z pewnością przyniesie nam wątek Begera (Tomasz Ciachorowski), który zrobi wszystko, żeby nie dopuścić do operacji Kosy (Krzysztof Chudzicki)! Co dokładnie wydarzy się w serialu? Zobaczcie opis i zdjęcia!

Czy Julka zdradzi Barta z Marcinem w "Na dobre i na złe"?! "Nasze postacie ciągle nie mogą się rozstać!"

Przerażający plan Begera

W najnowszym odcinku "Na dobre i na złe" Bart (Piotr Głowacki) zacznie przygotowania do ostatniej operacji Kosy- zabiegu, który przejdzie do historii medycyny. Beger zrobi jednak wszystko, żeby pokrzyżować jego plany! Najpierw zacznie buntować Kosę sugerując, że profesor chce operować go dla sławy, a nie, by choremu naprawdę pomóc.

- Jest pan przygotowany do eksperymentu. Rozumie pan? Eksperymentu, który nie gwarantuje panu żadnych korzyści... Sądzi pan, że pan wstanie?
- A co pan może wiedzieć…
- No tak, niewiele. Mój brat powiedziałby panu znacznie więcej... gdyby żył.

Później lekarz odwiedzi samego Barta mając nadzieję, że uda mu się wyprowadzić kolegę z równowagi i że profesor popełni w końcu błąd.

- Chciałem się tylko przyjrzeć, jak idą przygotowania…
- Nie może pan pogodzić się z myślą, że nie udało się panu zablokować operacji?
- Której operacji? Tej czy mojego brata?
- Gdybym wtedy popełnił jakikolwiek błąd medyczny, sam bym sobie tego nie darował.
- Czyli, jak rozumiem, już dawno się pan rozgrzeszył?(...) Za dużo pan obiecał mojemu bratu..

Słysząc kolejne oskarżenia, Bart będzie o krok od wybuchu.

- A gdzie pan wtedy był, co? Nie przypominam sobie, żeby wtedy pan zgłaszał swoje wątpliwości... Nie przypominam sobie, żebyśmy się spotkali. Był pan przy bracie? Był pan!?

Godzinę później do Leśnej Góry znów trafi Martyna (Karina Węgiełek) – była ukochana Kosy. Dziewczyna będzie miała problemy z sercem, więc jej lekarzem zostanie właśnie Maks. I gdy odkryje jej tożsamość, od razu to wykorzysta! Kardiolog nie tylko doniesie Kosickiemu o jej chorobie, ale też zagrozi, że ich dziecko trafi do pogotowia opiekuńczego.

- Pana żona jest w szpitalu…
- Martyna? Jest w szpitalu? To nie jest moja żona, to matka mojego dziecka, ale…
- Jest na kardiologii. W skrócie: kardiomiopatia, zapalenie mięśnia sercowego... Do tego angina, wynik osłabienia... Wyleczymy anginę i zobaczymy, jak będzie. Po zawale, który przeszła, trudno przewidzieć, jak długo będzie w szpitalu...
- A dziecko?
- Pani Martyna wskazała pana jako opiekuna dziecka.
- Mnie? To znaczy?
- Że to pan zajmie się dzieckiem. Szpital to nie pogotowie opiekuńcze. Zrobię, co będę mógł, ale…

W finale doktor Beger dopnie swego, bo przerażony Kosa cofnie zgodę na eksperymentalny zabieg, wbrew radom Barta i pozostałych lekarzy!

- Muszę zająć się moim dzieckiem... Chcę przełożyć operację!
- Jeśli nie zrobimy tego dzisiaj, nie zrobimy nigdy! Jutro komórki gleju, które pobraliśmy i namnażamy, nie będą się nadawały do niczego! Kolejnych nie pobierzemy, bo nie będzie na to zgody komisji - i słusznie, bo to zupełnie pozbawiłoby pana węchu… Drugiej szansy nie będzie!
- Nie pozwolę, żeby moje dziecko trafiło do pogotowia opiekuńczego... Muszę się nim zająć!(...) Zostałem wskazany jako opiekun! Kiedy ja będę leżał jak kłoda, moje dziecko…
- Kosa, zrobimy wszystko, żeby…
- Wszystko, to może być za mało!

Czy profesor – wspierany przez Kazię (Zuzanna Lit) oraz Tadka (Marcin Urbanke) - przekona jednak chorego, by zmienił zdanie?

Za to w finale: pełen emocji wieczór Falkowicza (Michał Żebrowski)! W premierowym odcinku Kasia zrobi kontrolne badania, bo nagle zacznie się źle czuć. A profesor, widząc jej objawy wybuchnie radością i zaprosi ukochaną na romantyczną kolację. Falkowicz będzie podejrzewał, że Kasia, że spodziewa się dziecka. Czy usłyszy od żony radosną wiadomość?

Zobacz także: Plebiscyt na ulubioną serialową parę wszech czasów trwa! Wygrywa Iza i Marcin z "M jak miłość"! Kto im zagrozi?

Beger zrobi wszystko, żeby nie odbyła się operacja Kosy.

Na dobre i na złe - zdjęcia z planu serialu
fot. Artrama

Lekarz oszuka Kosę, żeby tylko nie zgodził się na operację.

Na dobre i na złe - zdjęcia z planu serialu
fot. Artrama

Co wydarzy się w nowym odcinku "Na dobre i na złe"?

Na dobre i na złe - zdjęcia z planu serialu
fot. Artrama

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Aleksandra Hamkało wideo
ONS.pl
Newsy
Czy Julka zdradzi Barta z Marcinem w "Na dobre i na złe"?! "Nasze postacie ciągle nie mogą się rozstać!"

Aleksandra Hamkało jest gwiazdą " Na dobre i na złe ". W poprzednim sezonie grana przez aktorkę postać Julii była jedną z głównych bohaterek, a jej wątek został mocno rozbudowany. Czy teraz będzie podobnie? Aleksandra Hamkało zdradziła Party.pl, co wydarzy się w jej związku z Bartem! Czy to już koniec perypetii tej pary? Teraz ustąpią miejsca innym bohaterom serialu, czy wciąż będą grali pierwsze skrzypce? Aktorka przyznała, że scenarzyści lubią zaskakiwać! Zobaczcie, co zdradziła na temat swojej postaci. Widzowie nie będą się nudzić... Lubicie ten wątek?  

Na dobre i na złe odc. 709
Mat. prasowe
Newsy
Kolejna śmierć w "Na dobre i na złe"?! Dramatyczne chwile w życiu Barta! Czy Julka go uratuje?

  Przed nami dramatyczne chwile w "Na dobre i na złe" ! Czy po śmierci Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz) lekarze z Leśnej Góry będą musieli pożegnać również Barta (Piotr Głowacki)?! W mediach pojawiły się niepokojące informacje dotyczące dalszych losów serialowego lekarza. Do tragedii z udziałem Barta dojdzie w 715. odcinku "Na dobre i na złe". Co się wydarzy?   Bart przedawkuje narkotyki! Według doniesień portalu superseriale.se.pl Bart będzie załamany odejściem Julki ( Aleksandra Hamkało) i ich syna. Julka  powie mu wprost, że wrócą do niego dopiero wtedy, gdy pójdzie na terapię i wyleczy się z nałogu. Niestety, Bart stwierdzi,  że nie potrzebuje terapii i zapewni, że już odstawił narkotyki. Nie na wszystkich to działa. Sam muszę się z tym uporać... i się uporam!- zapewni Bart.  Julka jednak nie uwierzy w słowa lekarza.  Nie wrócę do ciebie, Artur…- powie stanowczo Julka. Nie wierzę ci, Artur... Dopóki nie przejdziesz terapii, nie zostawię cię samego z Tymkiem. Bart załamie się po rozmowie z Julka. Lekarz rozpocznie pracę, ale wtedy dojdzie do sytuacji, z którą sobie nie poradzi... Do szpitala trafi młody mężczyzna, który doznał urazu kręgosłupa. Bart będzie chciał się nim zająć, ale jego kolega zauważy, że dzieje się z nim coś złego. Marcin Molenda (Filip Bobek) zaalarmuje Falkowicza (Michał  Żebrowski), ale ordynator pomimo niepokojącego zachowania Barta zgodzi się, żeby operował swojego pacjenta. Niestety po operacji mężczyzna straci czucie w nogach! Nie powinienem dopuścić, żeby pan operował... Widziałem, że coś jest nie tak! Do końca życia sobie tego nie wybaczę. Ja też ponoszę odpowiedzialność za to, że ten chłopak został kaleką…- powie zdenerwowany Molenda.  Bart nie będzie potrafił sobie z tym poradzić! Lekarz weźmie sporą dawkę narkotyków i straci...

Artrama
Newsy
Narkoman w Leśnej Górze. Jeden z lekarzy w "Na dobre i na złe" jest uzależniony!
Co wydarzy się w nowych odcinkach?

Piotr Głowacki dawno nie pojawiał się w "Na dobre i na złe", ale producenci rozwijają właśnie jego wątek. W 706 odcinku okaże się, że jego bohater na poważny problem. Artur Bart jest uzależniony od narkotyków!   Zobacz:  Piotr Głowacki od kilku miesięcy jest szczęśliwym tatą. Posłuchajcie, co gwiazdor "Na dobre i na złe" powiedział o swoich dzieciach! Neurochirurg zacznie skarżyć się na koszmarne bóle głowy, a Julka (Aleksandra Hamkało) będzie próbowała mu pomóc. Zapisze narzeczonego do kilku specjalistów na kontrolę. Tomografia nic nie wykaże, a na kolejne konsultacje Artur się nie zgodzi.    Narkoman w "Na dobre i na złe" Jego problem w "Na dobre i na złe" jako pierwszy dostrzeże Marcin (Filip Bobek). Molenda poruszy temat uzależnienia, gdy Artur przy nim zacznie wkłuwać się w żyłę!  - Profesorze, nie chciałem tego poruszać przy personelu, ale co pan robi? -Nie widział pan nigdy, jak się robi zastrzyk? - odpowie z ironią Bart.  - Nie widziałem lekarza, który szprycuje się na sali operacyjnej. Dobrze, że nie zrobił pan tego w czasie operacji. -Proszę mi uwierzyć,że bardzo chciałem. Bolało jak diabli. -Też byłem uzależniony. Może pan oszukiwać Julkę, nie mnie. Pana nic nie boli już od dawna - powie Marcin, który przed laty borykał się z problemem alkoholowym.  W odpowiedzi na zaczepkę kolegi Artur wykreśli Marcina z grafiku operacji i uzna jego zaczepkę za pomówienie! -Masz problem i nie zrobię ci przysługi udając, że tego nie widzę! - zapowie Marcin.   Artur nie przyzna się Julce, że na problem z silnymi lekami przeciwbólowymi.    To Marcin przyłapie Barta na gorącym uczynku!     

Nasze akcje
witamina-c-neauvia
Newsy

Odkryj niezwykłą moc witaminy C w pielęgnacji skóry!

Partner
bmw-m-sport-seria2-gran-coupe
Newsy

Poczuj prawdziwą przyjemność z jazdy dzięki nowemu BMW serii 2 Gran Coupé!

Partner
Cashmere Make Up fluid rozświetlający
Newsy

Nowy fluid rozświetlający marki Cashmere to hit tej wiosny!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner