Na dobre i na złe odc. 692 Na dobre i na złe odc. 692 Na dobre i na złe odc. 692 Na dobre i na złe odc. 692 Na dobre i na złe odc. 692
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe
1/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

A w Leśnej Górze pojawi się nowy Lekarz! Doktor Marcin Molenda (w tej roli: Filip Bobek) zacznie w szpitalu pracę jako anestezjolog. Doktor Orłowska (Magdalena Czerwińska) na jego widok jednak się nie ucieszy... Bo młody lekarz okaże się jej „znajomym” z AA – uzależnionym nie tylko od alkoholu, ale też od narkotyków. Czy problemy z przeszłości wpłyną na jego pracę? Odpowiedź wkrótce…

 

Co jeszcze wydarzy się w serialu w najbliższą środę?

Emisja "Na dobre i na złe" odc. 629: 24 stycznia w TVP2 o 20.45

Zobacz także: Lena trafia na SOR z poparzonymi dłońmi! Co jeszcze w "Na dobre i na złe"? Zobacz ZWIASTUN

2/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

Lena (Anita Sokołowska) trafi na SOR razem z więźniarką, która siedziała z nią w jednej celi i wypiła detergent, by popełnić samobójstwo. Lekarka uratuje dziewczynie życie, ale przy okazji sama poparzy sobie dłonie. A Latoszek (Bartosz Opania) uzna to za świetny pretekst, by zatrzymać ukochaną w szpitalu – tak, by przed rozprawą nie musiała już wracać do aresztu.

3/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

Plan Witka udaremni jednak Falkowicz (Michał Rolnicki). A kolejna rozmowa lekarzy zakończy się ostrą kłótnią.

- Doktor Starska nie wymagała hospitalizacji i obaj o tym wiemy... Nie będę nadstawiał za pana karku, szpital ma już dość kłopotów!(…) Właściwie, co chciał pan z nią zrobić? W nocy zrobić podkop i uciec do Kolumbii?
- Pan naprawdę taki jest… Bezduszny egocentryk, który nie liczy się z nikim i z niczym!
- Dziękuję za komplement…

4/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

Tymczasem mecenas Smuda (Ilona Ostrowska) przekaże Latoszkowi złą wiadomość...

- Prokurator może jutro podważyć zeznania tej dziewczyny i jej chłopaka…
- Bo zaczęli mówić prawdę?!
- Nie, bo pan był ich lekarzem... Zajmował się pan nimi, mógł pan wywierać na nich nacisk. Podobno już raz pan to zrobił…

5/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

Następnego dnia – na rozprawie – Lenę i Witka czeka jednak niespodzianka… tym razem miła. Bo Falkowicz przyjedzie do sądu... i zacznie bronić Starskiej niczym lew!

- Całe to oskarżenie pani doktor uważam za zwyczajny stek bzdur! Skandal! Pani doktor Starska jest szanowanym lekarzem, wybitnym specjalistą, znalazła się w sytuacji zagrożenia życia i to ona, a nie jej oprawcy, siedzi tutaj na ławie oskarżonych?!

 

6/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

Prokuratorka od razu zgłosi sprzeciw:

- Wysoki Sądzie… to przecież jakaś farsa!

7/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

Jednak sędzia pośle jej lodowate spojrzenie:

- Na pani miejscu, pani prokurator, nie nadużywałabym tego wyrażenia... Czy ja dobrze widzę, że główni świadkowie oskarżenia wycofali swoje zeznania?

8/8
Na dobre i na złe odc. 692
Mat. prasowe

I w finale… Lena wyjdzie na wolność!

A my wszystkich, którzy chcą zobaczyć jej radość, zapraszamy przed telewizory… Emisja odcinka numer 692 już 24 stycznia, punktualnie o godz. 20:40 – takich emocji lepiej nie przegapić!