na dobre i na złe grupowe zdjęcie
Facebook

 

Serial "Na dobre i na złe" nie zostanie wyemitowany w środę, 2 stycznia 2019! Miłośnicy produkcji TVP2 nie zobaczą nowego odcinak 726. i nie dowiedzą się, jak dalej potoczyły się losy ich ulubionych bohaterów! Dlaczego? Już to wiemy. Szczegóły poznacie poniżej.

 

Zobacz: Serialowy quiz dla prawdziwych fanów! Rozpoznaj serial po... jego bohaterze!

 

Co z 726. odcinkiem "Na dobre i na złe"?

 

2 stycznia 2019 stacja TVP niestety wyemituje tylko kulisy "Na dobre i na złe". Wszystko to przez noworoczne zmiany w ramówkach telewizyjnych. W środę TVP2 o 20:55 zamiast "Na dobre i na złe" pokaże dwa odcinki serialu "Na sygnale".

 

Ale nie martwcie się, "Na dobre i na złe" nie znika na zawsze! Na szczęście już w środę, 9.01.2019, będzie można obejrzeć 726. odcinek serialu. Co się w nim wydarzy? Marcin (Filip Bobek) i Julka (Aleksandra Hamkało) będą pomagać ofiarom wypadku samochodowego. Jedna z ofiar będzie mieć problemy z oddychaniem, a dziewczyna rannego zacznie rodzić! Doktor Molenda straci przytomność, a badania wykażą, że cierpi na uraz mózgi i musi być operowany. Bart (Piotr Głowacki) zacznie zabieg, a w Leśnej Górze zostanie wyłączony prąd. Okaże się, że to atak hakera! Głównym podejrzanym okaże się Jędrek (Iwo Wiciński), nastoletni pacjent Wiki (Katarzyna Dąbrowska)!

 

Będziecie oglądać?

 

Przeczytaj: Kolejny dramat w "Na dobre i na złe". Ważna postać jest śmiertelnie chora!

 

Zobacz: Problemy… zza grobu?! "Nie wierzę, że on tak po prostu zachorował i umarł" Marcin z "Na dobre i na złe" będzie miał kłopoty!

 

W środę, 2.01.2019, nie zobaczymy "Na dobre i na złe"!

Falkowicz,

Nowy odcinek serialu zostanie wyemitowany dopiero 9.01.2019

Na dobre i na złe: odc. 714 - emisja 3 października

Więcej na temat Na dobre i na złe