Na co Gawor wydała wygraną w "X-Factor"?
ONS

Co słychać u Klaudii Gawor? Jakie są jej plany na wakacje?

Na co Gawor wydała wygraną w "X-Factor"?
ONS

Od zakończenia trzeciej edycji "X-Factor" minął już prawie miesiąc. Klaudia Gawor która wygrała show nie zdążyła jeszcze szerzej zaistnieć w show-biznesie. W sieci można posłuchać jej debiutanckiego singla "Lekkość życia bez słów", do którego już niebawem powstanie teledysk. Zobacz: Pierwszy singiel Klaudii Gawor

Młoda wokalista na chwilę wycofała się z życia publicznego, aby odpocząć po programie i zdecydować co zrobić dalej. Gawor ostatnio udzieliła wywiadu serwisowi TVN.pl, w którym powiedziała m.in. że perfekcyjnie zdała maturę i zastanawia się czy iść na wymarzoną filologię czy zrobić sobie rok przerwy i wszystko spokojnie poukładać. Ponadto Klaudia zdradziła na co przeznaczyła wygraną w programie.

- Głównie na edukację muzyczną. Wiem, że muszę zdobyć więcej doświadczenia i nadal pracować nad głosem. Warsztaty, lekcje, nauka, nauka i jeszcze raz nauka - powiedziała zwyciężczyni "X-Factora".


Gawor dodała również, że przed finałem zawarła pakt z Grzegorzem i Wojtkiem, że wygrany zabiera pozostałą dwójkę na wakacje:

- Razem z Wojtkiem i Grześkiem umówiliśmy się, że ten kto wygra zabiera pozostałą dwójkę na wakacje. Tak więc.. cóż, czekają nas jeszcze wspólne wakacje.


My już nie możemy doczekać się pierwszych efektów pracy Klaudii nad jej debiutancką płytą. No i czekamy na klip.

Finaliści "X-Factor 3" na spotkaniu z fanami:

Więcej na temat X-Factor Klaudia Gawor
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48