Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
ANNA MUCHA
ONS
Newsy

Mucha zdecydowała za córkę: Będzie modelką!

Chce żeby, tak jak ona, została gwiazdą

Postanowione. Chociaż córka Anny Muchy nie zdmuchnęła jeszcze z tortu pierwszej świeczki to sławna mama wie już jaki zawód wybierze w przyszłości. Aktorka w rozmowie z "Olivią" pochwaliła się planami na przyszłość dla córki. Nie zależy jej specjalnie na dobrych wynikach w szkole, czy spełnianiu marzeń i talentu małej Stefanii, ale na karierze w show-biznesie.

Mucha zdradziła, że "Stefa" zostanie modelką. Taką decyzję podjęła wspólnie z przyjacielem gejem.

- Mój kolega gej pocieszył mnie, że to jeszcze tylko 17 i pół roku. Zaczęłam się śmiać i odpowiedziałam, że jak dobrze wychowam córkę, mając 13 lat, zostanie modelką i przeprowadzi się do Tokio. Moją największą ambicją jest to, żeby córka została modelką.

Znając dystans do siebie i poczucie humoru Anny Muchy możemy liczyć, że i tym razem cała wypowiedź jest żartem. Przypomnijmy jak Mucha wyglądała w dzieciństwie. Jeśli Stefania będzie do niej podobna, ma szansę odnieść sukces w modelingu?

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Mucha w "Vivie!" o macierzyństwie i drugiej ciąży
Viva! (18/2013)
Newsy
Mucha oficjalnie o ciąży: Spłodzić to jeszcze pal licho, ale...
Jak aktorka czuje się jako przyszła mama?

Od kilku tygodni media papierowe, jak i internet żyją drugą ciążą Anny Muchy . Aktorka na temat swojego obecnego stanu nie mówi za wiele. Gwiazda do momentu porodu nie chce również wiedzieć, czy Stefania będzie miała siostrę czy brata. Zobacz: Syn czy córka? Kiedy poznamy płeć dziecka Muchy? Magazyn "Viva!" w swoim ostatnim numerze namówił Muchę na zwierzenia. Już na samym początku rozmowy gwiazda zdradziła, dlaczego nie chce tym razem rozmawiać na temat ciąży. - Ja i mój brzuch chodzimy razem po ulicy. To jest nasza sprawa. I nie wciągnę go, nigdzie nie zostawię, choć z głową czasem mi się to zdarza - odpowiada Ania. Mucha opowiedziała również o tym, że nie czuje się lepszym człowiekiem ze względu na to, iż jest matką. - Moje życie się tak potoczyło, że mam dziecko, ale nigdy nie oceniałam wartości człowieka przez ilość wykorzystanych komórek jajowych. Spłodzić to jeszcze pal licho, ale wychować i wyedukować to dopiero wyzwanie! Bo czy wieloródka jest lepszym człowiekiem od kogoś, kto nie ma dzieci? Czy to jest miara człowieczeństwa. Jestem ciągle na etapie wykarmienia, ubierania i kochania. Tyle mogę dać córce. Czy czuję się lepszym człowiekiem? Nie. Dostrzegam w sobie może więcej radości, otwartości i empatii. Możemy być pewni, że nadchodząca jesień z pewnością upłynie nam pod znakiem ciążowego brzuszka aktorki. Ciekawe tylko czy Mucha będzie konsekwentna w swoich słowach i do samego rozwiązania nie będzie komentowała swojego stanu. Zobacz: Ciężarna Mucha pręży się w luksusowym Mercedesie Pierwsze zdjęcia Anny Muchy z ciążowym brzuszkiem w drugiej ciąży:

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk
ONS/Materiały prasowe
Newsy
Córka Ani Przybylskiej jednak nie zostanie modelką. Dlaczego? Głos zabrał jej tata - Jarosław Bieniuk!
Skąd ta decyzja?

Oliwia Bieniuk ma już 14 lat i podobno marzy o tym by zostać modelką. Córka zmarłej Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka wystąpiła już w kampanii reklamowej firmy Reserved i dużo mówiło się o tym, że teraz jest najlepszy moment, by zaczęła karierę modelki. Jednak jej tata - Jarosław Bieniuk dla tygodnika "Świat i Ludzie" powiedział, że teraz jego córka nie będzie robiła kariery modelki.    Zobacz:  Oliwia Bieniuk pokazała ZDJĘCIE z chłopakiem "Najważniejszy!" Oliwia Bieniuk nie będzie modelką. Dlaczego? Wspólnie podjęliśmy decyzję, że na razie córka skupi się na nauce  - powiedział Bieniuk. Oliwia Bieniuk jest prześliczna i bardzo fotogeniczna. Po swojej mamie z pewnością odziedziczyła duże oczy, pełne usta i piękne włosy, a także niewątpliwy urok. Ale tata uważa, że jeszcze za wcześnie, aby wkraczać w dorosłość. I teraz powinna skupić się na nauce. Krystyna Pytlakowska jeszcze niedawno mówiła, że dziewczyna bardzo chce w przyszłości zacząć karierę jak jej mama Ania Przybylska. Oliwka marzy  o  karierze modelki . Jak  każda  przeciętna nastolatka  zaczyna  się  interesować modą  i fotografią .  Ania przecież też zaczynała  od  modelingu  - zdradziła Krystyna Przybylska, matka zmarłej  Anny Przybylskiej,  w wywiadzie dla "Wysokich Obcasów". Zgadzacie się z decyzją Bieniuka? Zobacz także:  Oliwia Bieniuk, córka Ani Przybylskiej, zostanie modelką? Zobaczcie, co zamieszcza na Instagramie!   Oliwia Bieniuk jest bardzo podobna do swojej mamy. I chce zostać modelką.   Jarosław Bieniuk na razie nie chce by córka pracowała.    Oliwia Bieniuk jest najstarszą z trojki rodzeństwa. Ma jeszcze 2-ch młodszych braci.

akpa20110909_przybylski_mb_2767.jpg
AKPA
Newsy
Mucha wie, jaką matką nie będzie
Ma jasno sprecyzowaną wizję

Coraz bliżej do porodu Anny Muchy . Już niedługo popularna aktorka pierwszy raz zostanie mamą. W rozmowie z "Vivą" Mucha powiedziała, że nie wie jeszcze, jaką matką będzie, wie za to, jaką na pewno nie będzie. - Nie będę matką nieomylną, octopusem, Zosią Samosią, czy matką, która za wszelką cenę stara się uszczęśliwiać dziecko na siłę. A waszym zdaniem jakie jest najlepsze podejście do dzieci? Surowe czy też partnerskie? (ac)

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner