AKPA

Bycie "eko" jest coraz bardziej popularne. Reni Jusis używa pieluch tetrowych, Ania Mucha wybiera zabawki przyjazne środowisku (nie koniecznie przyjazne dziecku?), a Monika Mrozowska postanowiła, że na komunii jej córki Karoliny będą tylko wegetariańskie potrawy.

W rozmowie z "Na Żywo" Monika zdradziła, że na przyjęcie po ceremonii przyjdzie 30 gości, którzy mogą spodziewać się jarskich dań. Mimo tego, że lokal oferuje własne menu, Mrozowska, jako ogromna pasjonatka kulinarna, zdecydowała się przyrządzić potrawy z mężem, Maciejem Szaciłło.

- Chcemy, by Karolina miała poczucie, że to jest naprawdę wyjątkowy dzień i zamierzamy sami własnoręcznie przyrządzić jedzenie, które znajdzie się na stołach. Lokal będzie wynajęty, ale posiłki przygotujemy według naszych upodobań i stylu życia.

To chyba jakiś nowy trend w środowisku gwiazd. Bycie eko- i vege- powoli staje się modne nie z potrzeby, a z chęci lansu tak samo jak chęć posiadania przedmiotów najdroższych marek, a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi?


 

Więcej na temat Monika Mrozowska dzieci gwiazd