Beata Tadla, Jarosław Kret
East News
Newsy

Mrozowska, Tadla, Kret, Pietrucha i inne gwiazdy na imprezie rozdania nagród ZDJĘCIA

Mrozowska, Tadla, Kret, Pietrucha i inne gwiazdy na imprezie rozdania nagród ZDJĘCIA
Beata Tadla w szarej sukience
Newsy
Beata Tadla zdradzi kulisy pracy w TVP? Dziennikarka pisze książkę!
Beata Tadla zdradzi kulisy pracy w TVP? Dziennikarka pisze książkę!

Beata Tadla napisze książkę! Po zwolnieniu z TVP dziennikarka szuka innych pomysłów na swoją karierę. W wielu wywiadach, które udzieliła w ostatnim czasie podtrzymuje, że teraz robi sobie przerwę od telewizji, by powrócić z nowymi projektami. Jak się okazuje jeden z nich jest już powoli realizowany. Beata Tadla pisze książkę. O czym? W rozmowie z gazetą.pl prezenterka zdradziła, że chciałaby opowiedzieć o pracy w telewizji od kulis: Piszę książkę o pozaantenowych sytuacjach, emocjach. O tym, czego widz nie widział. Przecież nasza praca to nie tylko czas w okienku, kiedy nas widać. To ogrom zadań, często trudnych, czasem zabawnych. Praca nad Wiadomościami zajmuje wiele godzin, zaczynaliśmy od kolegium o 9.30, by potem o 19.30 zaprezentować efekt działań całego świetnego zespołu. Dziennikarka podkreśla jednak cały czas, że praca na wizji to była jej wielka pasja. Wciąż jednak ma nadzieję na nowe wyzwania: Praca w telewizji była moją wielką miłością. Ale cały czas myślę, że wszystko co najlepsze dopiero przede mną. Wie pani, my jesteśmy nauczeni, że trzeba się poniewierać przeszłością. Takie to polskie. Tacy jesteśmy pogmatwani przez przeszłość i wmówiono nam, że to jest ważne. Dla mnie ważna jest moja teraźniejszość i przyszłość. Dlatego jeśli zawieszam rozdział "telewizja", to myślę, że muszę wyciągnąć wnioski z tego, co do tej pory robiłam. Jak widać prezenterka poszła w ślady swojego kolegi z "Wiadomości" Piotra Kraśki, który również myśli o napisaniu książki. Jak myślicie, czy Beata Tadla zdradzi mroczne sekrety pracy w TVP?   Zobacz:  Beata Tadla w szczerym wywiadzie: "Prezydent Andrzej Duda powinien mnie przeprosić"   Beata Tadla napisze książkę o pracy w telewizji! Czy dziennikarka zdradzi sekrety pracy w TVP?

Żona Kamila Durczoka krytykuje Beatę Tadlę
Newsy
Żona Kamila Durczoka broni męża i atakuje Beatę Tadlę: "Dziennikarz musi być odporny na różne opinie"
Żona Kamila Durczoka broni męża i atakuje Beatę Tadlę: "Dziennikarz musi być odporny na różne opinie"

Żona Kamila Durczoka broni go po tym, jak Beata Tadla zdecydowała się opowiedzieć o kulisach jej pracy w TVN24, kiedy to jej szefem był właśnie Kamil Durczok. Dziennikarka zdradziła bowiem, że zdecydowała się rozpocząć współpracę z Telewizją Publiczną, ponieważ w stacji TVN poczuła nad sobą "szklany sufit", który ją ograniczał. Wiedziałam, że tam nic więcej nie zrobię, że karty są rozdane. Był szefem. Wiadomo było, że nie poprowadzę wydania specjalnego, wieczoru wyborczego, nie zmierzę się z nowymi wyzwaniami. Zeznaję w procesie i nie mogę w ogóle wypowiadać się na ten temat -Beata Tadla przyznała w rozmowie z Na żywo. Oskarżenia Beaty Tadli oburzyły Mariannę Durczok. Żona Kamila Durczoka w rozmowie z tabloidem sugeruje, że Tadla próbuje promować się kosztem jej męża.   Dziennikarz musi być odporny na różne opinie. Każdy ma swoją własną wrażliwość, różną samoocenę siebie, inne ambicje . Nasze poczucie własnej wartości jest czasem mierzone przez szefa. Pani Beata ma widocznie jakąś wyjątkową wrażliwość. Zmieniała telewizje, cóż w tym dziwnego. Mój mąż też kiedyś przeszedł z TVP do TVN, bo każdy szuka miejsca, w którym może się bardziej spełniać. Beata Tadla jest w tej chwili wolnym rodnikiem na rynku mediów i walczy o swój PR. Ona zeznaje pod przysięgą i musi mówić prawdę- stwierdziła żona dziennikarza. To nie pierwszy raz kiedy Marianna Durczok staje w obronie swojego męża. Ostatnio dostało się Annie Dereszowskiej, którą krytykowała za to, że zgodziła się na emisję roastu Kuby Wojewódzkiego w którym żartowano z jej "romansu" z Durczokiem.   Zobacz: Żona Kamila Durczoka OSTRO o Dereszowskiej! "To dla mnie nie jest żadna aktorka!"   Żona Kamila Durczoka krytykuje Beatę Tadlę. Beata Tadla odpowie na krytykę Marianny Durczok?

Beata Tadla pokazała syna
ONS
Newsy
Beata Tadla pokazała nowe zdjęcia z synem. Fani zachwyceni: "Niezłe ciacho!"
Ale on wyrósł!

Syn Beaty Tadli wyrósł na niezłego przystojniaka! Dziennikarka pochwaliła się wspólnymi fotkami z 15-letnim Jankiem na Facebooku. Była gwiazda Telewizji Publicznej często zabiera swojego syna na oficjalne imprezy, jednak ostatnio mogliśmy zobaczyć ich razem blisko rok temu. Od tego czasu Jan Kietliński bardzo się zmienił. Syn Beaty Tadli znacznie skrócił włosy i przerósł swoją mamę. Kiedyś to ja Mu pokazywałam nowe miejsca. Teraz odwrotnie. Niespodziankowa wycieczka z okazji Dnia Matki - napisała pod fotkami Beata Tadla. Musimy przyznać, że syn dziennikarki wygląda świetnie! Internauci również byli pod ogromnym wrażeniem metamorfozy 15-latka. Co pisali fani Beaty Tadli? Wow ... Ale facet już   Niezłe ciacho!   Jak ten czas leci... Nie myślałam, że Pani syn to już mężczyzna Zobaczcie, jak teraz wygląda syn Beaty Tadli !   Zobacz także: Żona Kamila Durczoka broni męża i atakuje Beatę Tadlę: "Dziennikarz musi być odporny na różne opinie"   Beata Tadla pokazała syna. Dziennikarka pochwaliła się wspólnymi fotkami z Jankiem.

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner