Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Odeta Moro-Figurska i Michał Figurski o seksie
Newsy

Moro-Figurska o mężu: Bywa, że mnie gwałci

Ona też śmieje się z Ukrainek?

Wczoraj wieczorem zarząd stacji Eska Rock zdecydował o zdjęciu z anteny programu Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego "Poranny WF". Po tym jak prezenterzy wyśmiali Ukrainki, a później tłumaczyli, że zrobili to w dobrej wierze, posypała się fala krytyki. Temat nie schodził z czołówek wschodnich gazet, a o sprawie poinformowały wszystkie serwisy informacyjne na Ukrainie i w Polsce.

Zobacz: "Wyrzuciłem swoją Ukrainkę", "Ja po złości jej nie zapłacę", "Moja ciągle na kolanach"

Figurskiego za całe zajście "ukarała" UEFA, która zdecydowała, że nie może on dłużej pracować przy Euro 2012 i prowadzić półfinałowego meczu w Warszawie.

Co ciekawe, mocne słowa: "gdyby moja [Ukrainka] była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił" musiały bardzo rozbawić żonę dziennikarza, "ambasadorkę bezpiecznego seksu". Odeta Moro-Figurska w rozmowie z "Faktem" przyznała rozbrajająco szczerze:

- Bywa tak, że i mnie gwałci.

Jak dla nas udawanie że wszystko jest okej i obracanie całej sytuacji w żarcik jest po prostu niesmaczne. Chętnie przeczytamy, co wy sądzicie na temat takich zachowań.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego
ONS
Newsy
Figurski rozstał się z dziewczyną... a Wojewódzki go wyśmiewa: "Zostawiła sparaliżowanego dziennikarza"

Kuba Wojewódzki żartuje z rozstania Michała Figurskiego i jego dziewczyny, Jagny Błażejewskiej. Gwiazdor TVN w swoim felietonie w tygodniku "Polityka" skomentował doniesienia medialne o koledze z show-biznesu, który znowu jest singlem . Wojewódzki, który jeszcze kilka miesięcy temu dopingował dziennikarza w walce o zdrowie , tym razem nie ma dla niego litości. Showman komentuje rozstanie Figurskiego z Błażejewską, żartując z jego stanu zdrowia. Co napisał? Szok. Jak doniosły media, partnerka Michała Figurskiego, Jagna Błażejewska, zostawiła sparaliżowanego dziennikarza, najpewniej zabierając mu rozrusznik serca i sztuczną nerkę. Znając Michała, to on nie odszedł pierwszy tylko dlatego, że nie mógł się ruszać - żartuje Kuba Wojewódzki. Czy Michał Figurski obrazi się na swojego kolegę z show-biznesu? Dziennikarz już raz udowodnił, że ma ogromny dystans do żartów na swój temat. W czasie słynnego już roastu Kuby Wojewódzkiego komicy występujący w kontrowersyjnym show wyśmiewali wylew Figurskiego. Po wielu krytycznych komentarzach na temat zachowania uczestników programu w ich obronie stanął sam Michał Figurski, który zapewnił, że nie czuje się urażony.   A Waszym zdaniem,  Kuba Wojewódzki przesadził żartując z rozstania i kłopotów ze zdrowiem Michała Figurskiego ?   Kuba Wojewódzki żartuje z Michała Figurskiego. Czy dziennikarz mu odpowie?

Kuba Wojewódzki i Michał Figurski wyśmiewają Ukrainki
Newsy
Skandal! Wojewódzki i Figurski wysmiewają Ukrainki
Ministerstwo Spraw Zagranicznych żąda publicznych przeprosin!

Wstyd! Chyba tym słowem najlepiej podsumować zachowanie Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego na antenie Radia Eska ROCK. Prowadzący pozwolili sobie na kilka bardzo niewybrednych, wręcz ksenofobicznych, żartów pod adresem Ukrainek po wtorkowym meczu Ukrainy z Anglią . W środowej audycji "Porannego WF-u" dziennikarze przeprowadzili następujący dialog: Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą? Figurski: No? W: Zachowałem się jak prawdziwy Polak... F: Kopnąłeś psa. W: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę. F: A to dobry pomysł... Mi to jeszcze nie przyszło... Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę. W: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę. F: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił. W: Eee... Ja to nie wiem, jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach. Internauci zawiązali na Facebooku grupę sprzeciwiającą się "chamstwu" dziennikarzy. Podsumowali przy okazji jak Wojewódzki i Figurski dali piękny pokaz chamstwa w stosunku do ludzi narodowości ukraińskiej i braku szacunku do kobiet , których ciężka sytuacja materialna zmusiła do pracy w charakterze pomocy domowej w Polsce. Sprawą od razu zainteresowało się Ministerstwo Spraw Zagranicznych Ukrainy . MSZ w Kijowie zaznaczyło, że dziennikarze pozwolili sobie na obraźliwe słowa o Ukraińcach, gdy Polska i Ukraina "razem i z sukcesem przyjmują finał Euro 2012". - MSZ Ukrainy domaga się publicznych przeprosin od autorów tych wypowiedzi oraz jest przekonane, że strona polska użyje wyczerpujących środków w celu odpowiedniej reakcji oraz niedopuszczenia do podobnych sytuacji w przyszłości - czytamy w oficjalnym komunikacie. W obronie podopiecznych stanął prezes Radia Eska ROCK , Bogusław Potoniec. W oświadczeniu tłumaczy, że "prezenterzy często...

Wywiad z Michałem Figurskim we Wprost
ONS
Newsy
Mocny wywiad Michała Figurskiego we "Wprost": o Wojewódzkim, byłej żonie i... wojnie
Dziennikarz rozlicza się z przeszłością

Nie da się ukryć, że na aferach duetu Wojewódzki - Figurski najwięcej stracił ten drugi. Po feralnym żarcie o Ukrainkach rozpętała się prawdziwa medialna nagonka, z której jednak Kuba wyszedł cało. W życiu zawodowym Michała zaś przestało się układać, a do tego wszystkiego doszły problemy w życiu prywatnym. Przypomnijmy: Gorzkie słowa Figurskiego po okładce Moro. Wspierają go Korwin i Szulim Michał Figurski zadebiutował niedawno w roli poważnego prowadzącego program "WidziMiSię" w Polsacie. Być może to nowa praca i doświadczenie z lat poprzednich skłoniła go do walki o swoje dobre imię i lepszy wizerunek. W tym celu Figurski udzielił kilku wywiadów, a teraz znalazł się na okładce najnowszego "Wprost", na której pozuje na tle zdjęcia Kuby Wojewódzkiego, symbolizującego na nim koniec chamstwa w karierze Michała. W rozmowie z tygodnikiem jednak niechętnie mówi o byłym koledze.   Wprost: Nie wymawia pan nazwiska Kuby Wojewódzkiego? Figurski: Wymawiam. Wcześniej kojarzyłem się z chłopaczkiem lizaczkiem, który zapowiada pop przeboje w radiu i ma utlenione włoski. Potem zacząłem prowadzić programy z Kubą. Pracowaliśmy razem 9 lat. To prawie dekada dobrze opłacanej zabawy. Wykonywałem swoją pracę i tyle. A że moim obowiązkiem było bycie radiowym skandalistą, to nim byłem. I wszystkim bardzo się podobało. Balansowałem na krawędzi, z której w końcu spadłem. To musiało się tak skończyć. Ogólny poklask motywuje, by coraz wyżej stawać na paluszkach, żeby przekraczać kolejne granice. Na żywo w radiu można mówić to, co ślina na język przyniesie,a  gdy jeszcze wszyscy wokół biją brawo... - tłumaczy. Figurski, choć prowokowany przez dziennikarkę, nie chciał wgłębiać się też w temat kompromitującego wywiadu Odety Moro , w którym nazwała się "kelnerką na bankiecie życia" Michała. Rozwiedliśmy się...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner