Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy

Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"

Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"

Monika Zamachowska jest zachwycona córką Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" komplementuje Bronię, która powoli wchodzi do świata show-biznesu i stawia pierwsze kroki w aktorstwie.

Okazuje się, że 14-letnia córka Zamachowskiego dostała rolę w filmie "Powidoki" Andrzeja Wajdy. Bronia będzie występować u boku takich gwiazd jak Bogusław Linda czy Szymon Bobrowski.

Idzie jej rewelacyjnie. Zbyszek rozmawiał z mistrzem Wajdą i z ludźmi na planie. Bronia ma niesamowitą umiejętność skupienia się. Potrafi między ujęciami usiąść w kącie i myśleć o swojej roli. Jest niewątpliwie dziewczyną bardzo utalentowaną, ze świetnymi warunkami. Bronia ma 14 lat, ale wbrew pozorom, to nie jest już dziecko. Cudownie jest wiedzieć czego się chce w życiu, będąc w tym wieku. Jeżeli ona wie, to trzymam za nią kciuki.

Wygląda na to, że Monika Zamachowska próbuje ocieplić relacje z dziećmi swojego męża. Przypomnijmy, że na jeszcze rok temu atmosfera pomiędzy dziennikarką a dziećmi Zbigniewa Zamachowskiego była bardzo gorąca. Według doniesień medialnych dzieci aktora wystosowały do gwiazdy TVP pismo, w którym nakazują jej zaprzestania wypowiadania się o ich matce i ich samych. Stało się tak m.in. po zaskakujących słowach Moniki Zamachowskiej dotyczących byłej żony Zbigniewa - Aleksandry Justy. Zobacz: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą

 

Monika Zamachowska

Zbigniew Zamachowski z córką Bronią

Monika Zamachowska

 

Monika Zamachowska
ons.pl
Fleszstyle
Kreacje dla Moniki Zamachowskiej wybiera mąż! Zobacz jej stylizacje i oceń, jak mu idzie! ZDJĘCIA
Kreacje dla Moniki Zamachowskiej wybiera mąż! Zobacz jej stylizacje i oceń, jak mu idzie! ZDJĘCIA
Richardson krytykuje Aleksandrę Justę
ONS
Newsy
Richardson atakuje byłą żonę Zamachowskiego: Podskórne intrygi i...
Monika nie odpuszcza

Małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego wzbudza ogromne emocje, głównie z uwagi na refleksje na temat ich związku, którymi chętnie dzieli się z prasą dziennikarka. Nie pomagają też bardziej niż napięte stosunki między Moniką a byłą żoną Zbyszka, Aleksandrą Justą . Przypomnijmy: Richardson ma sposób, aby uprzykrzyć życie byłej żonie Zamachowskiego. Nie ma litości Ostatnio jednak wydawało się, że topór wojenny został zakopany, a przynajmniej na poziomie medialnym. Nic bardziej mylnego. W najnowszym wywiadzie, którego Richardson udzieliła serwisowi iwoman.pl, temat Justy ponownie jest na tapecie i dziennikarka znów nie szczędzi pod jej adresem gorzkich słów. Monika wprost sugeruje, że była żona Zamachowskiego intryguje przeciwko niej i używa do tego dzieci, nie chcąc "zostawić przeszłości w przeszłości".   Cieszę się, że moje dzieci wspaniale przyjęły nowego członka naszej rodziny, jakim jest Zbyszek i mają z nim świetny kontakt. Kontakty mojego męża z jego byłą żoną i dziećmi to już zupełnie inna historia. Myślę, że wciąż zbyt często w Polsce wersja o rozwodzie z klasą i dobrych kontaktach między byłymi małżonkami, to zwykłe kłamstwo. Pod płaszczykiem uśmiechów, jest wiele pretensji, wzajemnego żalu, zawiści. I - co najsmutniejsze - bardzo dużo grania dziećmi. To jest z pewnością najstraszniejsza rzecz. Takie podskórne intrygowanie, hipokryzja i nieumiejętność zostawienia przeszłości w przeszłości - oskarża Monika. Richardson ma jednak nadzieję, że stosunki między nią a dziećmi męża wkrótce się unormują. Podobnie zresztą jak z Justą, co w kontekście poprzedniej wypowiedzi brzmi dość groteskowo. Myślę, że ta burza kiedyś minie i może w przyszłości, będziemy mieć fajny kontakt. Widzę już teraz, jak to się zmienia. Na razie Marysia ma swoją wizję...

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS
Newsy
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!
Zamachowscy kupili nowe mieszkanie w Warszawie? Monika to dementuje!

Monika Zamachowska wyjaśniła czy razem z mężem Zbigniewem Zamachowskim  kupiła nowe mieszkanie w Warszawie. Okazuje się, że Zamachowscy przeprowadzili się z segmentu w podwarszawskim Konstancinie-Jeziornej do centrum miasta, ale nie kupili luksusowego mieszkania na Żoliborzu. Przeprowadziliśmy się z Konstancina do mieszkanie z 1937 roku, które od dawna było w rodzinie – mówi Monika Zamachowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. To już trzecia przeprowadzka pary w przeciągu czterech lat. Mieszkanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich ma ponad 80 lat. Para zamieszkała tam z dziećmi dziennikarki z drugiego małżeństwa,  Tomaszem i Zofią . Monika Zamachowska zdradza czy jej córka interesuje się modą Zosia często towarzyszy mamie w wyjściach publicznych. Niedawno była z nią na pokazie Dagmary Michalik. Czy mała interesuje się modą tak jak mama? Zośka się w ogóle modą nie interesuje i nie znosi nigdzie ze mną chodzić, ale ją przekabaciłam, bo powiedziałam, że kupimy hulajnogę – mówi Monika Zamachowska. - Ale chyba nie uda nam się tej hulajnogi kupić, bo weszłyśmy do dwóch sklepów i nam powiedzieli, że w listopadzie nie dają hulajnóg – śmieje się dziennikarka. W mieszkaniu Zamachowskich odwiedzają ich też dzieci Zbigniewa, w tym  Bronisława Zamachowska, która gra teraz jedną z ról u Andrzeja Wajdy.   Zobacz:  Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"   Monika Zamachowska w wywiadzie dla  Newseria Lifestyle:   Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski i jego syn Antoni: Monika Zamachowska z córką Zosią: Monika Zamachowska na Polacy z Werwą : Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski z dziećmi na jednym z ewentów:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner