Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS

Monika Zamachowska zachwyca się córką męża: "Jest bardzo utalentowaną dziewczyną"

Monika Zamachowska zachwyca się córką Zbigniewa Zamachowskiego
ONS

Monika Zamachowska jest zachwycona córką Zbigniewa Zamachowskiego. Dziennikarka w rozmowie z "Super Expressem" komplementuje Bronię, która powoli wchodzi do świata show-biznesu i stawia pierwsze kroki w aktorstwie.

Okazuje się, że 14-letnia córka Zamachowskiego dostała rolę w filmie "Powidoki" Andrzeja Wajdy. Bronia będzie występować u boku takich gwiazd jak Bogusław Linda czy Szymon Bobrowski.

Idzie jej rewelacyjnie. Zbyszek rozmawiał z mistrzem Wajdą i z ludźmi na planie. Bronia ma niesamowitą umiejętność skupienia się. Potrafi między ujęciami usiąść w kącie i myśleć o swojej roli. Jest niewątpliwie dziewczyną bardzo utalentowaną, ze świetnymi warunkami. Bronia ma 14 lat, ale wbrew pozorom, to nie jest już dziecko. Cudownie jest wiedzieć czego się chce w życiu, będąc w tym wieku. Jeżeli ona wie, to trzymam za nią kciuki.

Wygląda na to, że Monika Zamachowska próbuje ocieplić relacje z dziećmi swojego męża. Przypomnijmy, że na jeszcze rok temu atmosfera pomiędzy dziennikarką a dziećmi Zbigniewa Zamachowskiego była bardzo gorąca. Według doniesień medialnych dzieci aktora wystosowały do gwiazdy TVP pismo, w którym nakazują jej zaprzestania wypowiadania się o ich matce i ich samych. Stało się tak m.in. po zaskakujących słowach Moniki Zamachowskiej dotyczących byłej żony Zbigniewa - Aleksandry Justy. Zobacz: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą

 

Monika Zamachowska

Zbigniew Zamachowski z córką Bronią

Monika Zamachowska

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39