Monika z Rolnik Szuka Żony 3  i jej ukochany Filip Monika  z Rolnik szuka żony 3 ze swoim chłopakiem Filipem Rolnik szuka żony, Monika z Filipem Rolnik szuka żony, Filip chłopak Moniki Świateczny odcinek Rolnik szuka żony. Rolnicy w trzech edycji razem
Monika z Rolnik Szuka Żony 3  i jej ukochany Filip
Facebook/TVP2
Miał być ślub, a jest rozstanie!
1/8
Monika z Rolnik Szuka Żony 3  i jej ukochany Filip
Facebook/TVP2

Monika Jezior uczestniczka trzeciej edycji "Rolnik szuka żony" znów jest wolna! Rolniczka rozstała się z Filipem, z którym była związana od września 2016 roku. A wydawało się, że to miłość na całe życie...

 

Monika z "Rolnik szuka żony" rozstała się z Filipem! Dlaczego?

Monika poznała Filipa za pośrednictwem programu "Rolnik szuka żony". Filip napisał do niej list, który bardzo jej się spodobał.

Czułam, że to może być ten, którego szukam. Bardzo chciałam go poznać - mówiła Monika. 

Jednak Filip nie przyjechał na nagrania programu. Dlaczego?

Po długich rozważaniach uznałem, że udział w telewizyjnych randkach mogłoby zaszkodzić mi zawodowo – tłumaczył biznesmen.

 

Monika była na niego bardzo zła i nie odbierała od niego telefonów. Gdy program się skończył, a ona ostatecznie nie znalazła nowej miłości, po rozmowie z przyjaciółką postanowiła zadzwonić do Filipa. Tak zaczął się ich związek! Filip, który ma swoją firmę szkoleniową w Gdyni, szybko wyraził gotowość do przeprowadzki do Moniki na Śląsk.

- Zaczynamy nieśmiało myśleć o wspólnej przyszłości - mówili w Rewii.

Jednak zamiast planować ślub, para postanowiła się rozstać... Co się stało? Odpowiedź na kolejnej stronie!

ZOBACZ: Romantyczne ZDJĘCIE Moniki z "Rolnik szuka żony 3" i jej ukochanego Filipa! Kiedy ślub?

 
2/8
Monika  z Rolnik szuka żony 3 ze swoim chłopakiem Filipem

Wydawało się, że to związek na całe życie - Filip prowadził kiedyś stajnie, bierze udział w zawodach konnych, dlatego wspólnie z Moniką połączyła ich miłość do koni. Para spędziła razem sylwestra, potem bawili się razem na balu charytatywnym w Kuźnicy Czarnkowskiej. Dlaczego zamiast myśleć o ślubie, oni postanowili się rozstać?

Ten związek zabiła odległość: Filip pochodzi z Gdyni, a Monika z Dolnego Śląska, a także spojrzenie na przyszłość. Rolniczka od początku postawiła sprawę jasno: gospodarstwa nie opuści, a w Filipie chce mieć partnera, na którym może polegać. Ukochany był rozdarty. Z jednej strony chciał przenieść się do 40-hektarowej posiadłości, z drugiej prowadził własną firmę - czytamy w Rewii.

Żadna ze stron nie chciała ustąpić, dlatego w końcu rozstali się. Zrobili to w przyjaźni, nadal mają kontakt, ale jednak każde z nich czuje duży żal, bo nie tak wyobrażali sobie przyszłość. Myślicie, że jeszcze wrócą do siebie?

ZOBACZ: Ślub Moniki z Rolnik szuka żony? Nowe informacje na temat związku z Filipem! Podjęli ważną decyzję!

 
3/8
Rolnik szuka żony, Monika z Filipem
4/8
Rolnik szuka żony, Filip chłopak Moniki
5/8
Świateczny odcinek Rolnik szuka żony. Rolnicy w trzech edycji razem
6/8
Monika z Rolnik szuka żony w sukience
7/8
Monika z Rolnik szuka żony 3
8/8
Monika z Rolnik szuka żony 3 ma nowego chłopaka, kim jest?
Więcej na temat Rolnik szuka żony