Monika Richardson z córką Zosią na pokazie Joanny Klimas
ONS

Richardson zabrała córkę na pokaz Joanny Klimas

Monika Richardson z córką Zosią na pokazie Joanny Klimas
ONS

Wczoraj w warszawskim hotelu Sofitel odbył się pokaz najnowszej kolekcji Joanny Klimas. Impreza przyciągnęła tłumy gwiazd, które chciały zobaczyć minimalistyczne projekty kreatorki mody. Wśród gości wydarzenia znalazła się m.in. Monika Richardson, która tym razem nie spędziła wieczoru ze Zbigniewem Zamachowskim. Na evencie dziennikarka pojawiła się z 8-letnią córeczką Zosią.

Monika Richardson nie pierwszy raz pokazuje publiczne swoją córeczkę. Jednak zazwyczaj robiła do na rodzinnych imprezach plenerowych. Tym razem gwiazda TVP postanowiła pokazać małej Zosi świat wielkiej mody.

Richardson z córką spędziły miły wieczór. Wystrojona w różową sukienkę i granatową marynarkę dziewczynka cały czas tryskała energią, uśmiechając się od uch do ucha. Monika najwyraźniej też dobrze się bawiła i z pewnością była z Zosi dumna, że tak dobrze odnalazła się w gwiazdorskim towarzystwie i błysku fleszy.

My zastanawiamy się tylko czy zabieranie małych dzieci na takie imprezy nie jest lekką przesadą. Być może Monika Richardson w ten sposób chce ocieplić swój wizerunek w mediach. Ostatnio dziennikarka ma bardzo złą prasę.

Zobacz: Zakochana Richardson podczas występu Zamachowskiego

Tak na pokazie Joanny Klimas prezentowały się pozostałe zaproszone gwiazdy:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48