Richardson rozpływa się nad mężem
ONS

Richardson nie może przestać mówić o Zamachowskim. Pokusiła się o kolejne wyznanie

Richardson rozpływa się nad mężem
ONS

W miłość Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego nie wątpi chyba nikt. Dziennikarka tak często deklaruje swoje gorące uczucie do męża, że ciężko przejść obok nich obojętnie. Nie wszystkim jednak tego typu wyznania przypadają do gustu, a już szczególnie byłej żonie gwiazdora, o której Monika również wspominała w kilku wywiadach. Przypomnijmy: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson

Wydawać by się mogło, że Richardson opowiedziała o swoim mężu już wszystko - łącznie z tym, o jakiej porze dnia najchętniej uprawiają seks. Okazuje się jednak, że jest to temat, który nie ma końca i w najnowszym wywiadzie, którego Monika udzieliła w "Fakcie", temat Zbyszka również jest mocno zaakcentowany. Żona Zamachowskiego twierdzi, że małżeństwo z aktorem mocno ją odmłodziło i zastępuje jej operacje plastyczne, po które sięgają niektóre jej koleżanki.
 

Fakt: Czy to małżeństwo panią odmłodziło?

Richardson: Mówią, że tak. Mówią też, że szczęście odmładza. Gdy kobieta czuje się spełniona i szczęśliwa – to może być po urodzeniu dziecka, to może być w nowym związku, to może się zdarzyć, gdy znalazła nową pasję i gdy dowiedziała się, czego chce – a są kobiety, którym się to zdarza po 40. – to myślę, że to odmładza. Nawet jeśli na twarzy ma się trochę więcej zmarszczek. To sprawia, że chce się żyć. No cóż… mogę powiedzieć, że każdej kobiecie życzę takiej sytuacji, w jakiej jestem teraz, życzę każdej kobiecie takiego szczęścia, jakie dzisiaj czuję.


Każdej kobiecie? Tutaj mamy pewne wątpliwości ;)

Zobacz: Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson

Tak wyglądał ślub Moniki Richardsona i Zbigniewa Zamachowskiego:

Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48