Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Richardson rozpływa się nad mężem
ONS
Newsy

Richardson nie może przestać mówić o Zamachowskim. Pokusiła się o kolejne wyznanie

Co powiedziała tym razem?

W miłość Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego nie wątpi chyba nikt. Dziennikarka tak często deklaruje swoje gorące uczucie do męża, że ciężko przejść obok nich obojętnie. Nie wszystkim jednak tego typu wyznania przypadają do gustu, a już szczególnie byłej żonie gwiazdora, o której Monika również wspominała w kilku wywiadach. Przypomnijmy: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson

Wydawać by się mogło, że Richardson opowiedziała o swoim mężu już wszystko - łącznie z tym, o jakiej porze dnia najchętniej uprawiają seks. Okazuje się jednak, że jest to temat, który nie ma końca i w najnowszym wywiadzie, którego Monika udzieliła w "Fakcie", temat Zbyszka również jest mocno zaakcentowany. Żona Zamachowskiego twierdzi, że małżeństwo z aktorem mocno ją odmłodziło i zastępuje jej operacje plastyczne, po które sięgają niektóre jej koleżanki.
 

Fakt: Czy to małżeństwo panią odmłodziło?

Richardson: Mówią, że tak. Mówią też, że szczęście odmładza. Gdy kobieta czuje się spełniona i szczęśliwa – to może być po urodzeniu dziecka, to może być w nowym związku, to może się zdarzyć, gdy znalazła nową pasję i gdy dowiedziała się, czego chce – a są kobiety, którym się to zdarza po 40. – to myślę, że to odmładza. Nawet jeśli na twarzy ma się trochę więcej zmarszczek. To sprawia, że chce się żyć. No cóż… mogę powiedzieć, że każdej kobiecie życzę takiej sytuacji, w jakiej jestem teraz, życzę każdej kobiecie takiego szczęścia, jakie dzisiaj czuję.


Każdej kobiecie? Tutaj mamy pewne wątpliwości ;)

Zobacz: Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson

Tak wyglądał ślub Moniki Richardsona i Zbigniewa Zamachowskiego:

Monika Richardson broni córki Zamachowskiego
ONS
Newsy
Córka Zamachowskiego nie zdała matury? Głos zabrała... Richardson
Monika komentuje doniesienia prasy

Małżeństwo Zbigniewa Zamachowskiego i Moniki Richardson nie należy do najłatwiejszych. Nie wynika to jednak z winy samych małżonków, a bardziej z emocji, które wzbudza ich związek. Wiele mówi się też o tym, że dzieci aktora nie do końca akceptują nową wybrankę swojego ojca, czego nie boją się publicznie manifestować. Przypomnijmy: Zgrzyt u Zamachowskich na imprezie. Córka aktora dobitnie pokazała swój stosunek do Richardson Swoje niezadowolenie manifestowała też najstarsza córka Zamachowskiego, Maria . Ślub ojca odbył się w okolicach jej matury i jak donosił dzisiejszy "Fakt", zaaferowana problemami osobistymi dziewczyna nie zdała wszystkich egzaminów. Tabloid upatrywał przyczyn w napiętej sytuacji rodzinnej i mało idealnej relacji z Richardsoną. Nieoczekiwanie jednak w jej obronie postanowiła stanąć właśnie Monika. Dziennikarka skomentowała doniesienia na fanpejdżu prowadzonym przez jej fanów.   To nieprawda! Marysia zdała maturę! Pozdrawiam, Monika - skwitowała krótko. Myślicie, że to pozytywnie wpłynie na ich kontakt? Zobacz: Była żona Zamachowskiego przerywa milczenie. W ostrych słowa potępia Richardson   Zdjęcia ze ślubu Zbigniewa i Moniki Zamachowskich:

Richardson krytykuje Aleksandrę Justę
ONS
Newsy
Richardson atakuje byłą żonę Zamachowskiego: Podskórne intrygi i...
Monika nie odpuszcza

Małżeństwo Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego wzbudza ogromne emocje, głównie z uwagi na refleksje na temat ich związku, którymi chętnie dzieli się z prasą dziennikarka. Nie pomagają też bardziej niż napięte stosunki między Moniką a byłą żoną Zbyszka, Aleksandrą Justą . Przypomnijmy: Richardson ma sposób, aby uprzykrzyć życie byłej żonie Zamachowskiego. Nie ma litości Ostatnio jednak wydawało się, że topór wojenny został zakopany, a przynajmniej na poziomie medialnym. Nic bardziej mylnego. W najnowszym wywiadzie, którego Richardson udzieliła serwisowi iwoman.pl, temat Justy ponownie jest na tapecie i dziennikarka znów nie szczędzi pod jej adresem gorzkich słów. Monika wprost sugeruje, że była żona Zamachowskiego intryguje przeciwko niej i używa do tego dzieci, nie chcąc "zostawić przeszłości w przeszłości".   Cieszę się, że moje dzieci wspaniale przyjęły nowego członka naszej rodziny, jakim jest Zbyszek i mają z nim świetny kontakt. Kontakty mojego męża z jego byłą żoną i dziećmi to już zupełnie inna historia. Myślę, że wciąż zbyt często w Polsce wersja o rozwodzie z klasą i dobrych kontaktach między byłymi małżonkami, to zwykłe kłamstwo. Pod płaszczykiem uśmiechów, jest wiele pretensji, wzajemnego żalu, zawiści. I - co najsmutniejsze - bardzo dużo grania dziećmi. To jest z pewnością najstraszniejsza rzecz. Takie podskórne intrygowanie, hipokryzja i nieumiejętność zostawienia przeszłości w przeszłości - oskarża Monika. Richardson ma jednak nadzieję, że stosunki między nią a dziećmi męża wkrótce się unormują. Podobnie zresztą jak z Justą, co w kontekście poprzedniej wypowiedzi brzmi dość groteskowo. Myślę, że ta burza kiedyś minie i może w przyszłości, będziemy mieć fajny kontakt. Widzę już teraz, jak to się zmienia. Na razie Marysia ma swoją wizję...

Konflikt Richardson i Justy
ONS
Newsy
Richardson ma sposób, aby uprzykrzyć życie byłej żonie Zamachowskiego. Nie ma litości
Monika ma niezłą fantazję

Stosunki między Moniką Richardson a byłą żoną Zbigniewa Zamachowskiego są delikatnie mówiąc napięte. Wprawdzie Aleksandra Justa nigdy nie wypowiedziała się publicznie na temat Moniki, dziennikarka wykorzystuje niemal każdą okazją, aby mniej lub bardziej subtelnie wbić szpilę matce dzieci swojego nowego męża. I trzeba przyznać, że czasami są to wyjątkowe mocne i okrutne słowa. Przypomnijmy: Zamachowska szczerze o byłej żonie Zbyszka. Te słowa ją zabolą Niedawno przeciwko żonie Zbigniewa zbuntowały się też jego dzieci, które wydały specjalne oświadczenie zabraniające Monice poruszać ich tematu w wywiadach czy publicznych występach. Sytuacja wydaje się naprawdę poważna, a prasa donosi o kolejnych przykładach, które udowadniają, że w nowej "patchworkowej" rodzinie aktora daleko jeszcze do stabilizacji. Jak twierdzi "Show", Zbigniew i Monika byli na przedstawieniu teatralnym, w którym główną rolę gra Justa. Znajomi aktorki dodają, że było to niezwykle okrutne posunięcie z ich strony.   Wszyscy teraz mówią o relacjach nowej pani Zamachowskiej z jego dziećmi i Aleksandrą Justą. Proszę sobie wyobrazić, że parze zdarzało się przychodzić na spektakle z udziałem Justy i siadać w drugim rzędzie. To tak okrutne, że aż trudne do uwierzenia. Koledzy współczują jej, bo uważają, że jest utalentowaną aktorką i dobrą mamą - wyznaje znajomy Justy w rozmowie z "Show". Myślicie, że kiedykolwiek się pogodzą i unormują stosunki? Zobacz: Richardson pokazała suknię ślubną. Uszyto ją z koronki sukni księżnej Kate Tak wyglądał ślub Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner