Pietrasińska zachwyca się Siwiec
ONS

Monika Pietrasińska z impetem wkroczyła w tym roku do polskiego show-biznesu. Rola w wyśmiewanym, ale bijącym rekordy oglądalności, serialu "Miłość na bogato", odsłaniające niemal wszystko kreacje na salonach i rozbierane sesje - to zapewniło jej popularność, którą teraz stara się podtrzymywać. Co ciekawe, jej wdzięki podziwiają również za granicą. Przypomnijmy: Pietrasińska rozebrała się dla zagranicznego Playboya

W grudniu miłośnicy seksownych i rozebranych kobiet mają okazję zobaczyć Monikę w pełnej krasie w magazynie "CKM". Co ciekawe, do tego samego numeru dołączony jest kalendarz na przyszły rok z Natalią Siwiec w roli głównej. Od momentu pojawienia się Pietrasińskiej na salonach mówi się, że obie panie wyglądają niemal jak siostry bliźniaczki. Nie dziwi zatem, że Monika jest wielką fanką Siwiec i w najnowszym wywiadzie zachwyca się jej nagimi zdjęciami ze wspomnianego kalendarza.

Widziałam kalendarz. Będę się przeprowadzała niebawem, więc go jeszcze nie powiesiłam, ale zajmuje miejsce na moim stale razem z magazynem i jak ktoś przyjdzie to sobie ogląda Natalkę i mnie. Najbardziej podoba mi się oczywiście zdjęcie z grudnia - kojarzyć się może dwuznacznie, aczkolwiek jak się nie kojarzy, tak lubię. Uwielbiam Natalię, uwielbiam rozlewające się mleko, bądź nie tylko mleko, generalnie zdjęcie boskie. Bardzo wpływa na wyobraźnię, nawet moją - wyznała odważnie w rozmowie z dziennikarzem CKM.pl Monika.


Czego celebrytce można życzyć na rok 2014? Okazuje się, że Pietrasińska jest romantyczką, bo najbardziej pragnie miłości. Cóż, najwyraźniej pozory mylą.

Życzę sobie jeszcze więcej samozaparcia, życzę sobie powodzenia w miłości, żebym była po prostu szczęśliwa. Nie wiem, czy tylko ja tak mam, ale jeśli układa mi się w strefie zawodowej to nie układa mi się w miłości, więc nie wiem co lepsze - zastanawiała się głośno.


A na Was działa urok Moniki Pietrasińskiej? Jest miejsce w show-biznesie dla niej i Natalii Siwiec jednocześnie?

Zobacz: UPS! Pietrasińska pokazała blizny po operacji powiększeniu biustu

 

Naga sesja Moniki Pietrasińskiej dla zagranicznego magazynu: