Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Monika Olejnik, papież Franciszek
ONS
Newsy

Monika Olejnik napisała post o papieżu Franciszku. Nikt się nie spodziewał po niej takich słów!

Bardzo szczery wpis!

Monika Olejnik jest zachwycona papieżem Franciszkiem! Dziennikarka zamieściła na swoim profilu bardzo pochlebny post o papieżu. Wiele osób było zaskoczonych jej słowami. Jednak sporo fanów dziennikarki podziela jej opinię. Monika Olejnik uważa, że papież Franciszek w czasie Światowych Dni Młodzieży wzbudza ogromny szacunek. (Polecamy: Wiara czyni cuda – zdrowienie siłą woli)

Od Papieża Franciszka bije Piękno. Dobrze, że to On przemawiał na Jasnej Górze nie politycy. Mam nadzieję, że nawet Ci którzy nie uznawali Jego roli jako Papieża, zaczną szanować Franciszka. Cuda się zdarzają - napisała Monika Olejnik na swoim profilu.

Pod postem dziennikarki pojawiło się ponad pięć tysięcy polubień! To znak, że Polacy pokochali papieża Franciszka, a jego wizyta w Polsce tylko utwierdza ich w sympatii.

 

Zobacz też: Kinga Duda kontra... Agata Duda! Która wyglądała lepiej podczas spotkania z papieżem? POJEDYNEK

 

Post Moniki Olejnik o papieżu Franciszku.

Monika Olejnik
Facebook

 

Dziennikarka jest zachwycona postacią papieża.

Monika Olejnik

 

I nic dziwnego! Papież Franciszek wzbudza ogromną sympatię.

Papież Franciszek na pielgrzymce w Polsce

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Poważny upadek papieża Franciszka na Jasnej Górze
East News
Newsy
Poważny upadek papieża Franciszka podczas mszy na Jasnej Górze! WIDEO i ZDJĘCIA
Poważny upadek papieża Franciszka podczas mszy na Jasnej Górze! WIDEO i ZDJĘCIA

Wyglądało groźnie!

Papież Franciszek i Andrzej Duda - wpadka z czerwonym dywanem?
East News
Newsy
Wpadka Andrzeja Dudy podczas uroczystości z papieżem Franciszkiem? Prezydent komentuje…
Co napisał?

Andrzej Duda skomentował niezręczną sytuację, do której doszło podczas uroczystości z udziałem papieża Franciszka na Wawelu. Internauci wychwycili jeden szczegół podczas czwartkowego powitania Ojca Świętego. Gdy kroczyli przez zamkowy dziedziniec, po specjalnie przygotowanym czerwonym dywanie szedł pan prezydent, papież jednak szedł obok.   Zobacz też - co działo się w sobotę w Brzegach! Na pozór drobiazg przez wielu internautów został okrzyknięty wpadką. No bo jak to - gość, na którego cześć dywan rozwinięto, idzie obok? Czyżby to powszechnie znana skromność Franciszka , czy też niefortunne ustawienie prezydenta i papieża ?  Jeden z użytkowników Twittera postanowił zapytać o to Andrzeja Dudę . A ten odpowiedział! Andrzej Duda na czerwonym dywanie. Papież Franciszek poza nim - napisał po angielsku jeden z użytkowników. Ale kto idzie pierwszy? - opowiedział krótko prezydent. @DubsPL But who is walking first? — Andrzej Duda (@AndrzejDuda) 30 lipca 2016 Przekonuje Was to?   Andrzej Duda, papież Franciszek i pierwsza dama Agata Duda:

Kinga Duda w czarnej sukience
Newsy
Skromna Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży. Jak się prezentowała?
Zobacz zdjęcia!

Kinga Duda pojawiła się na  Światowych Dniach Młodzieży! Córka pary prezydenckiej również była obecna w Krakowie podczas przyjazdu papieża Franciszka. To niezwykle ważne wydarzenie dla Polaków, ale tez ludzi z całego świata, którzy licznie przyjechali do Polski. W środę papież Franciszek zabrał głos i przemówił do wiernych ze słynnego okna w kamienicy na Franciszkańskiej 3. To tam zawsze Jan Paweł II dodawał otuchy wiernym i zapoczątkował tradycję tego typu wystąpień.   W czwartek z kolei papież Franciszek odprawił mszę, w czasie której doszło do nieszczęśliwego wypadku. Duchowny potknął się o schodek w wyniku czego przewrócił się przy tłumie zgromadzonych wiernych i głowie państwa. Na szczęście papieżowi Franciszkowi nic się nie stało.   We wszystkich tych wydarzeniach uczestniczyła Kinga Duda , której fotoreporterzy zrobili kilka zdjęć. Niestety na żadnym z nich nie jest w towarzystwie rodziców. Zobaczcie zdjęcia!   Zobacz: To o nim mówił wczoraj papież Franciszek! Kim był zmarły Maciej Cieśla - wolontariusz ŚDM?   Kinga Duda na Światowych Dniach Młodzieży   Kinga Duda witała papieża

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner