Monika Olejnik na okładce Vivy!
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Znany bloger zarzucił Olejnik przesadny retusz. Pokazała fotkę bez obróbki

Monika Olejnik na okładce Vivy!
AFTERPARTY EXCLUSIVE

Na okładce najnowszego numeru magazynu "Viva!" znalazła się Monika Olejnik. Dziennikarka pozuje na niej w smokingu i z typową dla siebie poważną miną. W rozmowie z magazynem Olejnik stanęła w ogniu prowokujących pytań Piotra Najsztuba. Przypomnijmy: Męska Monika Olejnik na okładce Vivy!

Seksowne zdjęcie Moniki wzbudziło ogromne zdziwienie znanego blogera, Tobiasza Kujawy. Na swoim profilu "Freestyle Voguing" na Facebooku ostro skrytykował dziennikarkę za nadmierny retusz i ingerencję Photoshopa.


Po pierwsze jest to absolutnie i koszmarnie żenujące, że dziennikarka tej rangi, z taką pozycją i w tym wieku (nie wypominam, ale zauważam) daje sobie robić podobne rzeczy z twarzą. Rozumiem aktorki, piosenkarki, celebrytki, dla których fotoszop i kosmiczna ilość światła stają się zbawieniem z braku czegokolwiek sensownego do powiedzenia. Ale dziennikarka? Erudytka? Osoba zaufania publicznego? Wstyd Pani Moniko! - czytamy na Facebooku Kujawy.


Na reakcję Olejnik nie trzeba było czekać zbyt długo. Gwiazda TVN opublikowała w sieci okładkowe zdjęcie przed obróbką graficzną. Nie da się ukryć, że retusz w tym wypadku jest czysto kosmetyczny, a całą "robotę" zrobiło odpowiednie światło i makijaż.
 

Autorom głupich komentarzy dedykuję te zdjęcia - przed retuszem. Zawistnicy, idźcie pobiegać... - napisała pod zdjęciem.


Porównajcie sami - okładkę i zdjęcie przed obróbką.

Zobacz: Rusin pokazała zdjęcia z nowej sesji. PRZED I PO retuszu

Gwiazdy bez retuszu w "Vivie!":

Więcej na temat Monika Olejnik Viva!
Przeładuj

Sylwia i Jan zostali rodzicami! Sylwia Bomba zdradza, jaką są parą! Te słowa wzruszają do łez

zobacz 01:50