Monika Miller zmieniła kolor włosów
Instagram / monika.milller

Monika Miller zmieniła kolor włosów i... zmniejszyła biust!

Monika Miller zmieniła kolor włosów
Instagram / monika.milller

Monika Miller stała się osobą rozpoznawalną za sprawą zdjęcia, które Leszek Miller opublikował ze swoją wnuczką w mediach społecznościowych z opisem:

Moja wnuczka Monika, niedawno była małą dziewczynką.

Szybko okazało się, że za sprawą tej fotografii dziewczyna stała się rozpoznawalna. Obecnie popularna Instagramerka ma już za sobą udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie jej partnerem tanecznym był Jan Kliment, a w jednym z odcinków ujęła widzów, tańcząc walca ze swoim dziadkiem. Teraz Monika Miller pochwaliła się w mediach społecznościowych swoją metamorfozą! Zdecydowała się wrócić do ciemnego koloru włosów! Zobaczcie, jak teraz wygląda!

Monika Miller zmieniła kolor włosów!

Monika Miller uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem i nie boi się zmian! 25-latka dwa lata temu miała ciemne włosy, przez jakiś czas zaskakiwała różowym odcieniem, a potem przyszedł czas na jasny blond, któremu dość długo była wierna. Teraz dziewczyna znów zdecydowała się na dużą metamorfozę i jasny kolor włosów zamieniła na ciemny brąz!

Fani Moniki Miller są zachwyceni metamorfozą i w komentarzach pojawia się mnóstwo komplementów na temat nowego koloru włosów:

Pięknie Ci w tym kolorze 😍🔥

Jej, wyglądasz olśniewająco! ❤️

Ciężko poznać Cie w tych włosach:) ale bardzo ładnie wygladasz :)

O jaaa pięknie ci w ciemnych ❤️❤️❤️

To nie wszystko! Monika Miller zmieniła nie tylko kolor włosów, ale i... rozmiar implantów! Wcześniej miała rozmiar F, a teraz ma rozmiar C.

Obiecałam Wam wyjaśnienie. No więc czuję się jak abc, bo w ciągu jednej nocy przeszłam z F do C - napisała na swoim instagramowym profilu Monika.

Tylko spójrzcie na nowy look Moniki Miller! 

Monika Miller lubi eksperymentować ze swoim wyglądem, ale od  jakiegoś czasu była wierna jasnemu kolorowi włosów.

Monika Miller i Leszek Miller
East News

Teraz postanowiła wrócić do ciemnego koloru włosów, który miała jakiś czas temu.

Tak jeszcze niedawno wyglądała Monika Miller. Jak widać, już jakiś czas temu miała ciemne włosy. Jak widać, dobrze się w nich czuła, dlatego znów postanowiła pożegnać się z blondem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez MONAMI Monika Miller (@monika.milller)

 

Więcej na temat Monika Miller
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43