Monika Miller, Leszek Miller z synem Monika Miller Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
Monika Miller, Leszek Miller z synem
Eastnews/Instgaram
1/4
Monika Miller, Leszek Miller z synem
Eastnews/Instgaram

 

Monika Miller opowiedziała o dramatycznych wydarzeniach sprzed kilku miesięcy. W sierpniu w mediach pojawiły się bardzo smutne doniesienia o śmierci Leszka Millera juniora. O tym, że mężczyzna nie żyje poinformowała jego córka, Monika Miller. Niestety, już po kilku godzinach okazało się, że syn byłego premiera Leszka Millera popełnił samobójstwo. 

O śmierci swojego ojca Monika Miller dowiedziała się podczas wakacji w Grecji. Teraz, w poruszającym wywiadzie wnuczka Leszka Millera opowiedziała o rodzinnym dramacie. Zobaczcie, co powiedziała!

 

Zobacz także: "Czas nie goi ran, tylko z nimi oswaja" Leszek Miller poruszająco o śmierci syna. Tych słów nie da się zapomnieć...

2/4
Monika Miller
Instagram

Monika Miller w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedziała, jak zapamiętała dzień w którym dowiedziała się o śmierci swojego ojca. Wnuczka Leszka Millera przyznała, że pisała właśnie pracę licencjacką na laptopie, kiedy jej dziadek przyszedł powiedzieć jej o dramatycznych wydarzeniach w domu Leszka Millera juniora. 

Wpadłam w histerię, zaczęłam strasznie płakać, tam, na plaży, przy ludziach. A w hotelu zastałam babcię bliską omdlenia, też rozpaczliwie płaczącą. Tylko dziadek był bardziej opanowany. Wzięłam leki uspokajające i dałam je babci. Tego samego dnia wróciliśmy do Polski Nawet nie wiem, jak się spakowaliśmy i jak weszliśmy do samolotu. To wszystko moja pamięć wyparła - powiedziała w rozmowie z Vivą!

 

Co jeszcze powiedziała Monika Miller? 

3/4
Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News

Monika nie ukrywa, że nie wiedziała, że jej ojciec miał myśli samobójcze. Wnuczka byłego premiera wciąż zadaje sobie pytanie, dlaczego jej tata nie zwierzył się bliskim ze swoich problemów...

(...) dlaczego my o tym nie wiedzieliśmy? Dlaczego nam się z tego nie zwierzył? Gdy już się to stało, dowiedzieliśmy się od niej, że tylko czekał, aż wyjedziemy, aby to zrobić. Wtedy pierwszy raz od dłuższego czasu miałam jechać z dziadkami na wakacje - zdradza w rozmowie z magazynem Viva!

4/4
Syn Leszka Millera nie żyje. Przyczyna śmierci, rodzina Leszka Millera Juniora
East News
Więcej na temat Monika Miller