Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Nie uwierzycie z czego Monika Mielnicka musiała zrezygnować dla roli Lilki w "M jak miłość"!

Krystian Domagała i Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

Monika Mielnicka wciela się w "M jak miłość" w rolę Liliany. W nowym sezonie serialu żona Mateusza stanie się jedna z głównych postaci, a na ekranie zobaczymy jej metamorfozę, zarówno wewnętrzną, jak i zewnętrzną.

Właśnie minęło 20 lat od pierwszego klapsa na planie "M jak miłość" i z tej okazji Monika Mielnicka zdradziła, jak to się stało, że znalazła się w serialu. Nie uwierzycie z czego musiała zrezygnować!

Monika Mielnicka z "M jak miłość" zdradziła z czego musiała zrezygnować dla roli Lilki! 

Serialowa Lilka jest jedną z najbardziej lubianych postaci. W nowym sezonie "M jak miłość" dziewczyna zda maturę i wyjedzie na studia do Warszawy, gdzie zacznie też prace. Tymczasem Monika Mielnicka opublikowała na Instagramie zdjęcie z serialu i zdradziła,  że gdyby nie zrezygnowała z ważnego dla niej wyjazdu nie otrzymałaby roli Lilki:

Czerwiec 2018.
Pierwszy dzień zdjęciowy pokrywający się z pobytem w Grecji... Gorzej być nie mogło... Gdybym nie zrezygnowała z klasowego wyjazdu , nie otrzymałabym roli Lilianny, a moja bohaterka miałaby zupełnie inny wizerunek. Wyobrażacie sobie ją z całkowicie inną twarzą? - napisała Monika Mielnicka na Instagramie. 

Fani serialu gratulują aktorce wyboru i piszą wprost, że jest świetna w roli Lilki i nie wyobrażają sobie innej osoby w tej roli:

Nie wyobrażam sobie innej Lilki, ty jesteś The Best💗💗💗💗

I dobrze się stało! Nie wyobrażam sobie innej Lilki 🙈

to musiała być cudowna przygoda! ❤️

Monika Mielnicka pokazała też swoją metamorfozę w serialu. Przesuńcie w prawo, aby zobaczyć, jak wyglądała na początku swojej przygody z "M jak miłość'!

Zobacz także: Basia w "M jak miłość" przejdzie metamorfozę. Tak będzie wyglądała w w nowym sezonie serialu!

 

 

Monika Mielnicka w nowym sezonie "M jak miłość" przejdzie dużą metamorfozę!

Monika Mielnicka na planie M jak miłość
Instagram

 

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37