Monika Mazur bierze ślub
Instagram

Gwiazda "Dance, Dance, Dance" wyszła za mąż! Suknię ślubną szyto blisko rok!

Monika Mazur bierze ślub
Instagram

Monika Mazur i Tomasz Chrapusta są już małżeństwem! Uczestniczka pierwszej edycji "Dance, Dance, Dance" i jej ukochany w sobotę, 27 lipca stanęli na ślubnym kobiercu. Para powiedziała sobie "tak" w malowniczym Wrocławiu. Do sieci już trafiły zdjęcia młodych sprzed kościoła! 

Zobaczcie, jak panna młoda wyglądała w jednym z najważniejszych dni w jej życiu. Co myślicie o jej sukni ślubnej?

Monika Mazur wyszła za mąż

Monika Mazur i Dariusz Wieteska jako pierwsi odpadli z programu "Dance, Dance, Dance". Parę pokonali m.in. Paulina Krupińska i Klaudia Halejcio, a także Adam Zdrójkowski i Wiktoria Gąsiewska, którzy zajęli pierwsze miejsce w tanecznym show. Zanim Monika i Darek pożegnali się z programem zdążyli jeszcze zatańczyć do utworu "Time of my life". Parze poszło bardzo dobrze. 

Zobacz także: Monika Mazur wychodzi za mąż! Wiemy, kim jest jej ukochany 

Po programie, Monika nie narzekała na brak zajęć, bo była zajęta przygotowaniami do wesela. Gwiazda w sobotę powiedziała "tak" swojemu ukochanemu. Aktorka musiała zabiegać o względy Tomka Chrapusty, ale wiedziała, że to ten jedyny! 

Z Tomkiem poznaliśmy się w szkole teatralnej (…) U mnie to była miłość od pierwszego wejrzenia, ja wiedziałam, że to będzie mój mąż. Jemu trochę czasu zajęło, aby do tego dojrzeć ale ja nie odpuszczałam, bo wiedziałam, że to tak musi się tak skończyć. Teraz Tomek przeszedł na drugą stronę kamery i zajmuje się reżyserią - powiedziała Party.pl Monika. 

Monika nie pochwaliła się jeszcze zdjęciami, ale zrobił to za nią Maciej Domański, autor jej sukni ślubnej. Projektant nad kreacją pracował blisko rok! Tylko spójrzcie!

Jest ten dzień! Właśnie teraz Monika Mazur stoi w mojej sukni na ślubnym kobiercu, a ja wreszcie mogę pokazać Wam projekt nad którym pracowaliśmy z Moniką blisko rok 😍 - napisał Maciej na Instagramie. 

Zobaczcie, jak wyglądała Młoda Para! Serdecznie gratulujemy!

Monika Mazur z ukochanym 

Suknia Moniki Mazur

 

Więcej na temat moda ślubna Monika Mazur
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15