Występ Moniki Kuszyńskiej w Amsterdamie
Newsy

Kuszyńska promuje swój singiel na Eurowizję. Tak wystąpiła w Amsterdamie [WIDEO]

Jak sobie poradziła?

Monika Kuszyńska bardzo intensywnie przygotowuje się do konkursu Eurowizji, który rozpoczyna się dokładnie za miesiąc. Artystka zaczęła promować swój talent za granicą i idzie jej to całkiem nieźle. Zobacz: Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską. Monika promuje się przed Eurowizją

Wczoraj Polka i 23 innych artystów tegorocznej Eurowizji wzięli udział w corocznej imprezie "Eurovision i Concert" odbywającej się w Amsterdamie. Na scenie Kuszyńska została przyjęta bardzo ciepło i pozytywnie.
Na widowni dostrzegła też polskich fanów z organizacji OGAE Polska, którzy trzymali biało-czerwoną flagę i mocno ją wspierali. Wokalnie artystka poradziła sobie znakomicie, co widać na nagraniu.

Trzymacie kciuki?

Zobacz: Conchita Wurst zbije fortunę na wygranej w Eurowizji

Występ Moniki Kuszyńskiej w Amsterdamie


Występ Moniki Kuszyńskiej w Amsterdamie

 

Tak Kuszyńska kręciła trailer na Eurowizję:

Monika Kuszyńska na Eurowizji 2015
Newsy
Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Przypominamy jej występ na Eurowizji 2015
Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Przypominamy jej występ na Eurowizji 2015

Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Z tej okazji przypominamy jej najważniejszy występ w całej karierze - ten z Eurowizji 2015 roku! Pamiętacie, jak artystka poradziła sobie na wielkiej scenie w Wiedniu? Urodziny Moniki Kuszyńskiej Monika Kuszyńska urodziła się 14 stycznia 1980 roku w Łodzi. Karierę rozpoczęła ze swoim pierwszym zespołem, Farenheit. W 2000 roku została wokalistką Varius Manx, a już w 2001 roku ukazał się album "Eta" z przebojem "Maj". W lipcu 2002 roku wokalistka z zespołem zdobyła pierwszą nagrodę podczas Festiwalu Piosenki Krajów Nadbałtyckich organizowanym w Karlshamn za utwór „Moje Eldorado”. Wielką karierę przerwał dramatyczny wypadek samochodowy w maju 2006 roku. Od tamtego czasu Monika Kuszyńska porusza się na wózku inwalidzkim. W 2015 roku ukazała się książka na ten temat - "Drugie życie".    Pamiętacie jej występ na Eurowizji? Zobaczcie, jak wtedy zauroczyła całą Europę! Moniko - wszystkiego najlepszego!   Zobacz także:  Polska jednak na Eurowizji! Znamy już 3 polskich kandydatów, którzy walczą o udział. ZASKOCZENIE   Monika Kuszyńska na Eurowizji Monika Kuszyńska kończy dziś 36 lat! Monika Kuszyńska świętuje 14 stycznia urodziny!

Monika Kuszyńska o Eurowizji
ONS
Newsy
Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem
Opowiedziała o tym w tabloidzie

Kilka tygodni temu władze TVP poinformowały o tym, że podczas tegorocznej Eurowizji naszą reprezentantką będzie Monika Kuszyńska . Wybór piosenkarki wywołał spore zamieszanie, ponieważ wcześniej w mediach pojawiały się głosy o tym, że w Wiedniu prawdopodobnie zobaczymy Dodę. Kuszyńska musiała zmierzyć się z ogromną falą krytyki. Jej przeciwnicy zarzucali jej, że ktoś na wózku inwalidzkim nie pasuje do show jakim jest Eurowizja. Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków Artystka w rozmowie z "Super Expressem" zapewnia, że nie przejmuje się negatywnymi komentarzami. Okazuje się również, że wiele lat temu razem z zespołem Varius Manx próbowała już wystąpić na Eurowizji. Niestety w 2003 roku gwiazda odpadła już na etapie eliminacji w kraju. Byłam rozczarowana, bo bardzo chcieliśmy pojechać na Eurowizję. Narzuciliśmy sobie dużą presję.  Dziś jestem w innym miejscu. Cieszę się tym, co mi życie niesie, ale nie tracę energii na niepotrzebny stres. Trzymamy kciuki za Monikę! Zobacz: Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję. Tak zaprezentuje się całej Europie   Monika Kuszyńska świętuje z gwiazdami:

Monika Kuszyńska wystąpiła na scenie w Rydze
screen Youtube
Newsy
Eurowizja 2015: Tak Kuszyńska promuje swoją piosenkę za granicą. Wystąpiła na Łotwie[WIDEO]
Takie show pokaże w Wiedniu?

Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że w tym roku to Monika Kuszyńska zaprezentuje nasz kraj w konkursie Eurowizji. I chociaż piosenkarka musiała zmierzyć się wówczas z falą krytyki, to teraz ostro wzięła się do pracy i już promuje swoją piosenkę na "Eurovision Pre-Party, Riga 2015". Zobacz: Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków. Udowodniła brak racji i tolerancji: Zaściankowe myślenie! Na wczorajszej imprezie  w Rydze zaprezentowało się siedmiu uczestników konkursu Eurowizji, w tym reprezentantka Polski Monika Kuszyńska. Artystka udzieliła również kilku wywiadów, z których zagraniczna publiczność może dowiedzieć się, dlaczego postanowiła wziąć udział w Eurowizji. Musimy przyznać, że Monika poradziła sobie świetnie zarówno podczas koncertu na żywo, jak i podczas rozmów z zagranicznymi dziennikarzami. Myślicie,  że nasza reprezentantka ma szansę na wygraną? Zobacz: Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską Monika promuje się przed Eurowizją  

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner