Monika Kuszyńska została mamą

Monika Kuszyńska została mamą! Poruszający wpis Gojdzia: "Nadzieja, że kiedyś znajdzie się terapia, która..."

Monika Kuszyńska została mamą

Krzysztof Gojdź gratuluje Monice Kuszyńskiej! Gwiazda niedawno została mamą synka, który otrzymał imię Jeremi. Słynny lekarz gwiazd jest wzruszony jej postawą, a także zwraca uwagę na to, że osoby niepełnosprawne wcale nie muszą być "zamknięci w czterech ścianach"! 

 

Krzysztof Gojdź komentuje poród Moniki Kuszyńskiej

Monika Kuszyńska ukrywała swoją ciąże przed wszystkimi. Kiedy jej mąż, Jakub Raczyński ogłosił, że zostali rodzicami, fani pospieszyli z gratulacjami.  W ich gronie jest również Krzysztof Gojdź, który na Facebooku napisał, że artystka jest dla niego i dla tysięcy ludzi inspiracją:

Niepełnosprawność. Często myślimy, że tacy ludzie są skazani do życia w czterech ścianach, w samotności. Nic bardziej mylnego!! Podziwiam tych którzy się nie poddają, którzy walczą z przeciwnościami losu.  Monika Kuszyńska - była wokalistka zespołu Varius Manx. 10 lat temu piosenkarka wraz z członkami zespołu uległa wypadkowi samochodowemu, do dziś jest sparaliżowana od pasa w dół i porusza się na wózku inwalidzkim. W takiej sytuacji świat może się zawalić. Ale ona pragnęła normalnie żyć.  Wróciła do tego co najbardziej kocha, do śpiewania. Marzyła o macierzyństwie - i właśnie urodziła upragnione dziecko.. Podziwiam. I gratuluję. Całe życie przed nią. I nadzieja, że kiedyś znajdzie się terapia, która postawi ją na nogi. Póki co trzeba żyć dniem dzisiejszym, normalnie. Monika, cieszę się Twoim SZCZĘŚCIEM... Jesteś inspiracją dla wielu tysięcy ludzi... - pisze Krzysztof Gojdź.
Zobacz także: 
 
 
 
 
Krzysztof Gojdź pogratulował Monice Kuszyńskiej. 
Krzysztof Gojdź o Monice Kuszyńskiej
 
Monika Kuszyńska z mężem. 
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński
 
Kilka dni temu urodził się ich syn!
Monika Kuszyńska i Jakub Raczyński

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43