Monika Kuszyńska nie ochrzci syna

Monika Kuszyńska nie będzie jeździć na koncerty z synkiem. Dlaczego?

Monika Kuszyńska nie ochrzci syna

Pod koniec kwietnia Monika Kuszyńska wzięła udział w koncercie charytatywnym w Słubicach. Wyglądała świetnie, choć zaledwie w połowie lutego urodziła pierwsze dziecko - syna Jeremiego. Jak pisze magazyn "Flesz", macierzyństwo bardzo piosenkarce służy:

Mały Jeremi jest zdrowy i radosny. Nie ma z nim żadnych problemów, a Monika po porodzie szybko wróciła do formy – mówi „Fleszowi” Katarzyna Surmik, menedżerka artystki.

 

Monika Kuszyńska po porodzie

Jak czytamy w magazynie „Flesz", Słubice były dla Moniki „rozgrzewką”. Gwiazda już planuje kolejne koncerty! Na razie wraca do pracy powolutku, w maju wystąpi jednak trzy razy. Choć Monika Kuszyńska kiedyś zapowiadała, że dziecko będzie jej towarzyszyło w pracy, gdy Jeremi pojawił się na świecie, zmieniła zdanie.

Zobacz też: Monika Kuszyńska wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Do udziału w show namawia ją Iwona Pavlović!

Monika uznała, że dla dwumiesięcznego maluszka długa podróż czy drzemka za kulisami mogłyby być zbyt stresujące. Będzie zostawiać go w domu, pod opieka swojej siostry Marty. To jej najlepsza przyjaciółka – mówi znajoma Kuszyńskiej.

Za to na co dzień Monika i jej maż Jakub Raczyński opiekują się synem sami. Zobacz zdjęcia z występu Moniki w Słubicach w najnowszym magazynie „Flesz".

 

Monika Kuszyńska i jej mąż Jakub Raczyński marzyli o dziecku. W lutym przyszedł na świat ich syn Jeremi.

Monika Kuszyńska, Jakub Raczyński
ONS

 

Monika reprezentowała Polskę na Konkursie Eurowizji w 2015 roku.

Monika Kuszyńska na Eurowizji 2015
Instagram

Więcej na temat Monika Kuszyńska
Przeładuj

Pierwsza scena filmu "Artyści przeciw nienawiści" zaczyna się od... przekleństw Dody! Artystka zdradza kulisy tej sytuacji

zobacz 00:49