Monika Kuszyńska o szansach na wygraną na Eurowizji
ONS
Newsy

Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków. Udowodniła brak racji i tolerancji: Zaściankowe myślenie!

Udział w Eurowizji kosztuje ją sporo nerwów

Wybór Moniki Kuszyńskiej jako reprezentantkę na Eurowizję wielu zaskoczył. Artystka jednak nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i robi swoje. Zaplanowała już nawet w co ubierze się na występ w Wiedniu. Zobacz: Kuszyńska pochwaliła się stylizacją na Eurowizję. Co założy na występ w Wiedniu?

Po tym jak w programie "Świat się kręci" ogłoszono nazwisko wokalistki społeczeństwo się podzieliło. Ludzie z branży także nie byli jednoznaczni w swoich osądach. Pojawiały się opinie, że prezes TVP postanowił wziąć na litość publiczność i widzów, którzy będę głosowali, co miałoby zwiększyć szanse Polski na wygraną. Poza tym zdarzały się sugestie, że zainspirowaliśmy się wyborem Finlandczyków, którzy na konkurs wybrali muzyków z zespołem Downa. 

Monika Kuszyńska twierdzi jednak, że te niedoskonałości nie mają w ogóle wpływu na występ i całokształt artystyczny:

Jeśli chcemy być krajem europejskim musimy skończyć z tym zaściankowym myśleniem, bo to jest dyskryminacja i... prawdziwe ograniczenie. Zapewniam, że na Europie nie robią wrażenia ani upośledzeni muzycy z Finlandii startujący w tym samym konkursie, ani wokalistka na wózku inwalidzkim. Wystarczy się rozejrzeć dookoła. Jest wielu niepełnosprawnych ludzi, artystów i nikt nie poddaje w wątpliwość ich talentów - wyznała w wywiadzie dla "Party".


Kibicujecie jej?

Zobacz: Kuszyńska opowiedziała, jak radzi sobie po ciężkim wypadku. Swoją historią chce podbić Eurowizję
 
Tak wyglądał wybór Kuszyńskiej na Eurowizję:
Monika Kuszyńska przygotowuje się do Eurowizji
ONS
Newsy
Duża zagraniczna telewizja zaprosiła Kuszyńską. Monika promuje się przed Eurowizją
Do konkursu pozostał miesiąc

Wybór Moniki Kuszyńskiej na konkurs Eurowizji wzbudził wiele emocji. Okazuje się jednak, że artystka swoich sił próbowała już wcześniej, kiedy była wokalistką zespołu Varius Manx. Opowiedziała o tym w jednym z wywiadów. Zobacz:  Kuszyńska marzyła o udziale w konkursie Eurowizji. Swoich sił próbowała jeszcze przed wypadkiem Teraz, kiedy już się udało Kuszyńska chce dać z siebie wszystko. Ambitna piosenkarka nie przejmuje się negatywnymi komentarzami i prężnie działa. Artystka pracowała nawet w święta, a wielkanocny poniedziałek spędziła w Wiedniu, gdzie nagrywała drugą część swojej eurowizyjnej pocztówki. To jednak nie koniec podróży po Europie. Monika Kuszyńska jedzie do Rygi, gdzie 10 kwietnia wystąpi na „Eurovision Pre-Party, Riga 2015″. Impreza będzie poświęcona promocji tegorocznego konkursu jak i 60-leciu. Wśród gości znajdą się tegoroczni reprezentanci, a także laureci z poprzednich lat. Kibicujecie Monice? Zobacz:  Monika Kuszyńska zdenerwowała się na Polaków. Udowodniła brak racji i tolerancji: Zaściankowe myślenie!     Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:

Tomasz Lubert o Monice Kuszyńskiej
ONS
Newsy
Lubert ostro komentuje wybór Kuszyńskiej na Eurowizję: Przeciętna barwa głosu. Zrobili jej krzywdę!
Producent rzadko zabiera głos

Dzisiaj TVP ogłosiła reprezentantkę na konkurs Eurowizji, który odbywa się już w maju w Wiedniu. Okazało się, że ze specjalnie przygotowanym utworem wystąpi Monika Kuszyńska , która niegdyś była liderką zespołu Varius Manx, ale z powodu paraliżu po wypadku samochodowym musiała przerwać karierę. Zobacz: Monika Kuszyńska jedzie na Eurowizję Wybór ten wzbudził wiele kontrowersji i emocji wśród internautów. Komisja z kolei nie widziała innej osoby, która nadawałaby się tak jak artystka na ten właśnie konkurs. Jako jeden z pierwszych decyzję tę skomentował Tomasz Lubert . Producent muzyczny mocnymi słowami w tej sprawie podzielił się z fanami na Facebooku. Uważa on, że z pewnością są inni artyści, którzy sprawdziliby się w tej roli lepiej: Staram się nigdy nie oceniać artystów-ale teraz muszę zabrać głos. Nie oceniam człowieka ale wartość artystyczną-Monika ma skale w obrębie jednej oktawy oraz bardzo przeciętną barwę głosu , o braku przebojów nie wspomnę . Czym w naszym imieniu kierowała się TVP wybierając Monikę - litością? Zrobili przy okazji Monice krzywdę. Nie popieram. Zgadzacie się? Zobacz:  Oto polska piosenka na Eurowizję! "In The Name of Love" Moniki Kuszyńskiej podbije Europę?     Monika Kuszyńska na planie teledysku:

Monika Kuszyńska o udziale w Eurowizji
ONS
Newsy
Monika Kuszyńska już wie, że nie wygra Eurowizji: Nie o zwycięstwo tutaj chodzi
Piosenkarka nie wierzy w swój sukces?

Wybór Moniki Kuszyńskiej jako reprezentantki naszego kraju w konkursie Eurowizji wzbudził wiele emocji. Sama piosenkarka wzięła się jednak ostro do pracy i intensywnie promuje swoją piosenkę na wielu koncertach. ostatnio zaśpiewała m.in. na Łotwie i w Amsterdamie. Zobacz: Kuszyńska promuje swój singiel na Eurowizję. Tak wystąpiła w Amsterdamie [WIDEO] Wszyscy fani artystki trzymają kciuki za jej wygraną, jednak jak się okazuje, zwycięstwo wcale nie jest dla Kuszyńskiej najważniejsze . Piosenkarka przyznała ostatnio, że chciałaby zmienić podejście ludzi do osób niepełnosprawnych. - Nie zastanawiam się, czy wygram, bo nie o zwycięstwo tutaj chodzi . Raczej o poszerzenie świadomości ludzi, przełamanie tabu, że klasyfikowanie ludzi na niepełnosprawnych i zdrowych jest sztucznym, niczemu nie służącym podziałem - wyznała w "Życiu na Gorąco". Miejmy nadzieję, że Monika Kuszyńska nie tylko przełamie tabu ale i zwycięży w konkursie Eurowizji. Trzymamy kciuki! Zobacz na Polki.pl: Monika Kuszyńska: Wiary nie straciłam nigdy Kuszyńska kręci trailer na Eurowizję:  

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner