Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Monika Kuszyńska ma nową fryzurę. Artystka postawiła na bardzo kobiecy look!

Monika Kuszyńska, jakub raczyński

Monika Kuszyńska zdecydowała się na dużą metamorfozę. Artystka zmieniła kolor włosów i postawiła na bardzo kobiece loki. Nowy look piosenkarki opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych Tatiana Okupnik. Zobaczcie, jak teraz wygląda Monika Kuszyńska. Co za zmiana!

Monika Kuszyńska ma nową fryzurę!

Monika Kuszyńska ogromną popularność zdobyła jako wokalstka zespołu Varius Manx. W 2006 roku dramatyczny wypadek samochodowy sprawił, że została sparaliżowana. Jednak to nie przeszkodziło jej w budowaniu szczęścia. Dziś jest mamą i żoną, a na co dzień chętnie bierze udział w akcjach charytatywnych. Teraz zaangażowała się w challange zorganizowany przez Tatianę Okupnik, aby pomóc zebrać pieniądze dla chorego chłopca.

W nagraniu na Instagramie można zobaczyć odmienioną Monikę Kuszyńską. Artystka postawiła na jaśniejszy kolor włosów, a na jej głowie zamiast fal pojawiła się burza loków! Gwiazda wygląda bardzo kobieco i zdecydowanie jest to zmiana na plus!

Tylko spójrzcie na nowy look Moniki Kuszyńskiej! Co sądzicie o tej zmianie?

Zobacz także:  Modne fryzury zima 2021. Swoop fringe będzie najmodniejszą grzywką w przyszłym roku. Rewelacyjnie wyszczupla twarz!

Monika Kuszyńska nowa fryzura
Instagram

 

Monika Kuszyńska do tej pory stawiała na tzw. hollywoodzkie fale.

Monika Kuszyńska uśmiechnięta
EastNews

 

Monika Kuszyńska, jakub raczyński

 

 

Więcej na temat Monika Kuszyńska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08