Monika Kuszyńska nagrała piosenkę dla syna
1/7
Monika Kuszyńska nagrała piosenkę dla syna

To brzmi jak prawdziwy cud! Monika Kuszyńska w wyniku wypadku samochodowego (Monika Kuszyńska o wypadku i... śmierci), który miał miejsce 11 lat temu, straciła czucie w nogach i musiała jeździć na wózku. Wydawało się, że Monika już nigdy nie stanie na własnych nogach. Teraz pojawiła się nadzieja. Piosenkarka w specjalistycznym ośrodku w Busku-Zdroju piosenkarka stanęła o własnych siłach na nogi - podaje Echodnia.pl

 

Jak to możliwe?

 

Monika Kuszyńska zrezygnowała z operacji, dzięki której mogłaby chodzić! Co się stało?

 

Monika Kuszyńska urodziła! Jej mąż pokazał słodkie ZDJĘCIE! Znamy płeć i imię maluszka

2/7
Monika Kuszyńska nie ochrzci syna

W Uzdrowiskowym Szpitalu Kompleksowej Rehabilitacji "Krystyna" w Busku-Zdroju odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego Ośrodka Diagnostyki i Rehabilitacji Uszkodzeń Narządu Ruchu "Anthropos". Jednym z gości honorowych była Monika Kuszyńska. 

 

Kuszyńska na miejscu miała okazję przetestować egzoszkielet. 

Pani Monika pierwszy raz od wielu lat mogła stanąć na nogi przy pomocy egzoszkieletu. To był pierwszy trening. Wiadomo, że to niesie za sobą obciążenia siłowe, ale efekt, jaki uzyskała, był niesamowity. To zadowolenie i uśmiech na twarzy, który widzieliśmy w poniedziałek podczas uroczystości otwarcia, utwierdza nas w przekonaniu, że warto to robić dla pacjentów - powiedział w rozmowie z echodnia.eu Grzegorz Gałuszka, dyrektor buskiego ośrodka.

3/7
Monika Kuszyńska planuje bardzo krótki urlop macierzyński

Egzoszkielet daje wiele możliwości. Pacjent zaczyna chodzić przy pomocy zewnętrznego szkieletu, który wykonuje ruchy za pacjenta. Dodatkowo możliwe jest stopniowanie trudności wykonywanych ruchów: najpierw oswojenie ze sprzętem, potem balkonik i pierwsze kroki, a następnie samodzielne chodzenie przy pomocy podporu kul łokciowych.

4/7
Monika Kuszyńska na polskich preselekcjach na Eurowizję 2016

Przypomnijmy, Monika Kuszyńska 26 maja 2006 roku jechała z zespołem "Varius Manx" na koncert. Kierowca, lider zespołu Robert Janson, prowadził zbyt szybko samochód, w efekcie doszło do wypadku, w którym najbardziej ucierpiała wokalistka. Od tamtego czasu porusza się na wózku.

5/7
Monika Kuszyńska z mężem, Jakubem Raczyńskim

My trzymamy kciuki za Monikę Kuszyńską!

6/7
Monika Kuszyńska na Festiwalu w Opolu w 2004 roku
7/7
Monika Kuszyńska na okładce "Vivy!"
Zuza Krajewska / LAF AM
Więcej na temat Monika Kuszyńska